Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Valensijos „Basket“ (11-11) komanda išbarstė po trijų kėlinių turėtą 16 taškų persvarą, tačiau iškovojo dramatišką pergalę Eurolygoje.

19
26
89%
8/9
7

Jaume Ponsarnau auklėtiniai penktadienio vakarą namuose 94:87 (27:25, 28:20, 25:19, 14:23) parklupdė Atėnų „Panathinaikos“ (13-9) klubą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos žaisti likus 52 sekundes, Bojanas Dubljevičius pataikė dvitaškį su pražanga. Juodkalnietis prametė baudą, tačiau Alberto Abalde atkovojo kamuolį bei netrukus įkrovė jį iš viršaus, taip padidindamas šeimininkų pranašumą iki 5 taškų (92:87).

„Pao“ sėkmingai užpulti nesugebėjo, o tašką šiose rungtynėse padėjo dvitaškį pataikęs Abalde (94:87).

Pirmoji rungtynių dalis sėkmingiau susiklostė „Valencia“ ekipai, kuri po Guillermo Viveso tritaškio bei Quino Colomo taškų su pražanga į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudama 10 taškų (55:45).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai dar labiau aitrūko, kai tritaškį smeigė Aaronas Doornekampas, dvitaškį pridėjo Colomas ir prieš lemiamą ketvirtį Ispanijos klubas pirmavo 16 taškų (80:64).

Visgi ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo įspūdingu spurtu: Nickas Calathes pataikė dvitaškį ir tritaškį, iš po krepšio du taškus pelnė Georgios Papagiannis, o 7 minučių atkarpą „Pao“ laimėjo 18:2 bei rezultatą išlygino (82:82).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Dubljevičius, kuris per 27 žaistas minutes pelnė 19 taškų (8/9 dvit., 1/4 trit., 0/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė, triskart suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 19 (7 atk. kam.), Quino Colomas 14 (6 rez. perd.), Aaronas Doornekampas 13 (4/5 trit.), Guillemas Vivesas 12, Alberto Abalde 9 (6 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Nickas Calathes 22 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Tyrese'as Rice'as 21, DeShaunas Thomasas 16, Jimmeris Fredette'as 9.

Atrinkti (0) Visi (2)
Valencia
uzmete tritaskiais nors pirmavo +16 bet pao sugebejo 4 kelini spurtuot 18-2 bet ir tai nepadejo laimeti perlauzt