Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Kristaps Porzingis sužaidė geriausias sezono rungtynes, tačiau jo indėlio Dalaso „Mavericks“ (29-19) pergalei neužteko.

35
38
90%
9/10
43%
6/14

Be Luka Dončičiaus žaidusi Dalaso ekipa išvykoje 121:128 (28:35, 32:30, 25:36, 36:27) nusileido Hjustono „Rockets“ (30-18) krepšininkams.

Porzingis per 36 minutes pelnė 35 taškus (11/16 dvit., 1/4 trit., 10/13 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą bei 4 sykius suklydo.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Delonas Wrightas pelnė taškus iš po krepšio ir sumažino „Mavericks“ atsilikimą iki 3 taškų (104:107). Vis tik „Rockets“ atsakė atkarpa 8:2 bei nutolo 9 taškų atstumu – 115:106.

Nepaisant to, Porzingis pelnė taškus su pražanga ir, likus 3 minutėms, ekipas skyrė 4 taškai (111:115). Kaip bebūtų, Jamesas Hardenas smeigė tritaškį, Russellas Westbrookas atliko sėkmingą reidą krepšio link ir, likus 53 sekundėms, „Rockets“ atstatė 7 taškų persvarą – 126:119.

„Mavericks“ dar bandė kabintis, tačiau šeimininkai sugebėjo išlaikyti turėtą persvarą ir šventė pergalę.

Nugalėtojams Hardenas per 37 minutes pelnė 35 taškus (4/11 dvit., 6/14 trit., 9/10 baudos), atkovojo 16 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

Westbrookas prie pergalės pridėjo 32 taškus (13/27 dvit., 0/1 trit., 6/7 baudos), 9 rezultatyvius perdavimuus, 6 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius bei vos 1 klaidą.

Prieš šias rungtynes buvo pranešta, jog Dončičius praleis artimiausius 6 susitikimus. Tai reiškia, jog slovėnas turėtų grįžti mače su Jutos „Jazz“ vasario 11-ąją dieną.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 35 (4/11 dvit., 6/14 trit., 16 atk. kam.), Russellas Westbrookas 32 (13/27 dvit., 9 rez. perd.), Ericas Gordonas 17 (3/8 trit.), Danuelis House‘as 14 (4/6 trit.), Benas McLemore‘as 13 (3/6 trit.).

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 35 (11/16 dvit., 12 atk. kam.), Sethas Curry 16, Timas Hardaway 15 (4/9 trit.), Dorianas Finney-Smithas 12, J.J. Barea 11 (4/9 dvit., 9 rez. perd.), Delonas Wrightas 10.