Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports-Scanpix

Kyrie Irvingas ir vėl buvo nesulaikomas, o jo vedamas Bruklino „Nets“ (21-26) klubas džiaugėsi antrąja pergale paeiliui.

54
53
78%
7/9
90%
9/10

Kenny Atkinsono auklėtiniai namuose 133:118 (35:23, 38:34, 30:39, 30:22) pranoko Čikagos „Bulls“ (19-32) krepšininkus.

Irvingas per 32 minutes pelnė 54 taškus (12/14 dvit., 7/9 trit., 9/10 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

„Nets“ atitrūko ketvirtajame kėlinyje. Spenceris Dinwiddie pataikė dvitaškį, tačiau tuomet prasidėjo Irvingo šou. Gynėjas iš pradžių realizavo du dvitaškius paeiliui, smeigė tritaškį, pelnė taškus su pražanga ir po 10 jo taškų iš eilės „Nets“ pirmavo 117:103.

Per likusį rungtynių laiką „Bulls“ spurto surengti nebesugebėjo ir Bruklino ekipa įsirašė užtikrintą pergalę.

„Nets“: Kyrie Irvingas 54 (12/14 dvit., 7/9 trit.), Spenceris Dinwiddie 20 (4/7 trit., 7 rez. perd.), Taureanas Prince‘as 16 (8 atk. kam.), Jarrettas Allenas 12 (5/5 dvit.), Garrettas Temple‘as 11.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 22 (7/11 dvit., 1/6 trit., 8 rez. perd.), Luke‘as Kornetas 19 (7/11 metimų), Tomašas Satoransky 15 (8 rez. perd.), Thaddeusas Youngas 14 (5/8 dvit.), Shaquille‘as Harrisonas 12, Coby White‘as 11.