Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Tel Avivo „Maccabi“ (16-1) Izraelio lygoje patyrė pirmąją nesėkmę. Eurolygos klubas vietinėse pirmenybėse svečiuose 81:86 (23:16, 15:15, 18:25, 25:30) nusileido Eilato „Hapoel“ (7-11) krepšininkams.

Daugiausia pelno: Scottie Wilbekin

Prieš tai „Maccabi“ triumfavo 16 kartų iš eilės. Antroje turnyro lentelės vietoje žengianti Jeruzalės „Hapoel“ turi 13 pergalių.

Po dviejų kėlinių Tel Avivo krepšininkai pirmavo 7 taškais, tačiau antrąją rungtynių pusė pralaimėjo 43:55.

„Maccabi“ neišgelbėjo ir galingas Deni Avdijos žaidimas – jaunasis šalies talentas per 38 minutes pelnė 26 taškus (6/8 dvit., 3/4 trit., 5/13 baudos), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 11 pražangų, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Vienas Avdija prametė 8 baudų metimus, o visi likę rungtynių krepšininkai nepataikė 10 metimų.

Dvigubą dublį surinko Othello Hunteris, kuris per 27 minutes surinko 18 taškų (8/13 dvit., 2/3 baudos), atkovojo 13 kamuolių bei įsirašė 28 naudingumo balus.

„Hapoel“: Kyvonas Davenportas 20, Rayvonte Rice’as 18 (10/12 baudos), Rafi Menco 13.

„Maccabi“: Deni Avdija 26 (9/12 metimai, 5/13 baudos), Othello Hunteris 18 (13 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 12, Quincy Acy (7 atk. kam.) ir Tyleris Dorsey po 7.