Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Domantas Sabonis buvo rezultatyviausias ir daugiausiai kamuolių atkovojęs „Pacers“ (31-18) krepšininkas, tačiau to nepakako, kad lietuvio klubas švęstų pergalę.

16
23
18
75%
6/8

Indianos ekipa sekmadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače namuose 81:92 (11:24, 28:26, 32:22, 14:20) nusileido Niujorko „Knicks“ (14-36) krepšininkams.

Sabonis per 34 minutes pelnė 25 taškus (10/14 dvit., 0/1 trit., 5/8 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, penkis sykius prasižengė ir tris kartus suklydo.

Iki rungtynių pabaigos likus 6 minutėms ir 11 sekundžių Sabonis pataikė baudos metimą ir išlygino rezultatą, tačiau tuomet „Knicks“ pelnė 8 taškus iš eilės bei, likus minutei ir 54 sekundėms, pirmavo 88:80.

Nors per likusį laiką „Pacers“ sužaidė atkarpą 5:4, to nepakako, kad pavyktų išplėšti pergalę.

Antrąsias savo rungtynes po sugrįžimo ant NBA parketo žaidęs Victoras Oladipo iš žaidimo realizavo vos 2 metimus iš 14 (1/10 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud. met.) ir taip surinko 7 taškus.

„Maniau, kad mes buvome lygūs visas rungtynes, – po susitikimo kalbėjo „Pacers“ treneris Nate‘as McMillanas. – Pirmajame kėlinyje turėjome laisvų progų, kurių neišnaudojome. Mums tiesiog reikėjo mesti iššūkį sau ir įsitraukti į žaidimą gynyboje. Nelaimėsi prieš jokią komandą, jei pirmajame ketvirtyje įmesi 11 taškų.“

Tai buvo pirmoji „Knicks“ pergalė Indianapolyje po trejų metų pertraukos – paskutinį kartą Niujorko klubas čia pergalę šventė 2017-ųjų sausio 23-ąją.

„Pacers“: Domantas Sabonis 25 (8 atk. kam.), Mylesas Turneris 12 (6 atk. kam.), Jeremy Lambas 9, Malcolmas Brogdonas (12 rez. perd., 7 atk. kam.) ir Dougas McDermottas po 8.

„Knicks“: Marcusas Morrisas 28 (6 atk. kam.), Julius Randle’as 16 (18 atk. kam.), Tajus Gibsonas 10, ..., Dennisas Smithas 6 (6 rez. perd.), Bobby Portis 5 (7 atk. kam.), Mitchellas Robinsonas 4 (7 atk. kam.).

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (9)
su
tokia zaidimo filosofija si sezona Pacers toli neis; greiciausiai leks pirmam play offu rate, uzeme 5-6 vieta reguliariam sezone. ir gal didesne beda ne situacija su oladipo ar holiday, bet daugumos zaideju negebejimu ivertint silpna varzova. Pacers siam sezone aplose ir daug stipriu klubu, bet, skietingai nuo Toronto, daug gavo nuo silpnu, todel nesugeba buti 2-3 vietoj konferencijoj, o tai reiskia daug blogesni starta playoffuose. Na, gal kitam sezone padarys isvadas...
2020-02-02
+1
Pofka
Pries kelias dienas buvau uzminusuotas straipsnyje apie Oladipo sugryzima, kai pakomentavau kad komanda issibalansuos jam gryzus... Pries tai puikei zaides Aaron Holiday sedi ant suolo su 0min, o zvaigzde saudo pro sali.. Suprantu kad reikia laiko isivaziuoti bet juk galima tas minutes paskirstyti protingiau..
delete
kam duot tiek svaistyti zaidejui, kuris dar turi isivaziuoti? ar butina mesti po 20 metimu pro sali, kad isivaziuotum? apgailetinas poziuris i komanda tiek trenerio, tiek oladipo. pralose treneris su zvaigzde jau antras is eiles. o jei galvoj butu koses, tai oladipo is letonitrauktu i zaidima. dabar tai tiesiog patvirtina nba kaip cirko statusa, kur ziurovas ir komandiniai rezultati yra pochum.
2020-02-02
-3
Treneris kalba apie lygų žaidimą visas rungtynes,bet Pacers namie turėtų sunešiot Knicksus.Juoda diena matyt pasitaikė,puolimas visai nepaėjo.Oladipo prireiks laiko įsivažiuoti,metimai kol kas visai nekrenta.Bent jau Domantas kaip visada lyderis,stabiliausias žaidėjas.
2020-02-02
+10
55
pries tokius lavonus imesti 85 taskus...
2020-02-02
+2
Tai pažiurėk kaup Oladipo sužaidė.
2020-02-02
+3
Pacers
tai Oladipo nera lengva po ilgos pertraukos traumos grizti reikia laiko isivaziuoti rezultatams
2020-02-02
+3
Šaunuolis kaip visada Sabonis... 💪😎 Kolkas su Oladipo matosi krito kreivė žemyn, nebeleidžia lošti vienam iš Holiday brolių, o gaila, nes visai gerus rezultatus rodė šitam sezone 🙂 Manau geriau iškeistu ką nors, kurie nebegauna laiko lošti, nes kuo toliau tuo daugiau duos žaisti Oladipo... Na kaip bebūtu iki atkrintamu daug dar laiko, reikia vėl įsižaisti tiek Oladipo, tiek ir Pacers pagauti ritmą su juom... 🏀