Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Ne patį geriausią sezoną išgyvenanti „Golden State Warriors“ (11-39) ekipa trečiajame kėlinyje pradėjo įspūdingą spurtą, kurį užbaigė tik lemiamame ketvirtyje, pakartojo per kėlinį pataikytų tritaškių rekordą ir šventė užtikrintą pergalę.

8
27
16
2

Steve‘o Kerro auklėtiniai sekmadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače išvykoje 131:112 (31:32, 30:27, 44:19, 26:34) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (13-37) krepšininkus.

„Warriors“ trečiajame kėlinyje pataikė 10 tolimų metimų ir taip pakartojo klubo rekordą. Iš viso Oklando ekipa pataikė 18 iš 35 tritaškių ir taip deklaravo 51 procento pataikymą.

D‘Angelo Russellas pataikė 6 iš 11 tolimų metimų, Alecas Burksas ir Glennas Robinsonas pridėjo po 3, Damionas Lee ir Draymondas Greenas – po 2.

„Kam mums reikia „Splash Brothers“? – su šypsena veide apie iš rikiuotės iškritusius komandos snaiperius Stepheną Curry ir Klay Thompsoną kalbėjo Greenas. – Tai tarsi smūgis į veidą jiems abiems. Tai neįtikėtina!”

Pats Greenas per 26 žaidimo minutes pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/5 trit.) ir pasižymėjo atlikdamas 16 rezultatyvių perdavimų bei atkovodamas 7 kamuolius. Taip krepšininkas užfiksavo savo karjeros rekordą rezultatyvių perdavimų grafoje.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Warriors“ krepšininkai nedelsė ir inicijavo spurtą 17:0, kuris vėliau išaugo iki 53:19 bei 26 taškų pranašumą – 105:79.

„Warriors“ į pergalę užtikrintai vedė Robinsonas, kuris per 26 minutes pelnė 22 taškus (6/8 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud. met.).

„Warriors“ svečiuose laimėjo pirmą kartą po beveik dviejų mėnesių pertraukos – praėjusių metų gruodžio 7-ąją Oklando klubas triumfavo Čikagoje.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 23, Kevinas Porteris 19, Darius Garlandas 15, Kevinas Love’as 14 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Larry Nance‘as 12 (5 atk. kam.), Cedi Osmanas 10, Tristanas Thompsonas 6 (11 atk. kam.).

„Warriors“: Glennas Robinsonas 22, D’Angelo Russellas 19 (6/11 trit., 8 rez. perd., 7 atk. kam.), Damionas Lee 18, Ericas Paschallis 16, Omaris Spellmanas 12 (5 atk. kam.), Marquese‘as Chrissas 10 (7 atk. kam.), Draymondas Greenas 8 (16 rez. perd., 7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (2)
Ir be savo dviejų snaiperių GSW gali pasirodo tritaškių prišaudyt.🙂 Priminė tuos geriausius jų laikus,bet kai pamatai lentelę,grįžt tenka į realybę.Dvi komandos,kurios gražių finalų parodė,bet šiuo metu tenka vilktis gale.