Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Ignas Brazdeikis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) plėtojimosi lygoje išsiskyrė rezultatyvumu, tačiau jo atstovaujama „Knicks“ (15-16) ekipa patyrė pralaimėjimą.

GM: 9

Vestesčerio klubas sekmadienio naktį G lygos mače namuose 111:116 (24:29, 30:35, 35:34, 22:18) nusileido „Long Island Nets“ (12-18) krepšininkams.

Brazdeikis per 40 žaidimo minučių surinko dvigubą dublį – pelnė 31 tašką (8/15 dvit., 3/7 trit., 6/7 baud. met.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išrašė bloką, tačiau 4 sykius suklydo ir tris kartus prasižengė.

Brazdeikį nuo jo karjeros rekordo skyrė 5 taškai. Iki šiol jo rezultatyvumo rekordas NBA G lygoje yra 36 taškai.

Šį sezoną 21-erių Brazdeikis G lygoje yra sužaidęs 16 mačų, per kuriuos fiksuoja 21,8 taško, 7,9 atkovoto kamuolio ir 2,8 rezultatyvaus perdavimo vidurkius, o iš žaidimo vidutiniškai atakuoja 49,6 procentų taiklumu.

Brazdeikio žaidimo epizodai:

Atrinkti (0) Visi (20)
>>> Adminams !!! Paskaičiuokit gerieji kurmiai. :) " Puolėjas savo rezultatyvumu nusileido tik varžovų krepšininkui Džananui Musa, kuris per 32 minutes sumetė 34 taškus (7/8 dvit., 4/9 trit., 5/7 baud. met.). " !!!
2020-02-03
Aaa
jo NCAA highlights jau sako kad universalus zaidejas, i rinktine imciau anyday..
2020-02-02
+4
XXX
2020-02-02
-4
ciongas
Turi būti rinktinėje, nes nieko geresnio tikrai neturime: puikiai juda, gerai meta, yra kovingas. Primena Štombergą, Timinską, Karnišovą. Tiesiog stiprus individualiai žaidėjas, o tokių turime rin ktinėje vos porą.
+9
Juda Brazdeikis kaip reikiant G lygoje.Parodė,kad ir aikštę gerai mato,negailėjo draugams perdavimų.Nesinori vėl apie Knicks kalbėti,bet vistiek negalima nepaminėti tos debiliškos organizacijos.Sezonas jau prarastas,tai tegul ima Iggy ir su kitu jaunimu patirtį semiasi per likusias rungtynes.Bet to nebus kaip matom.
Ag
Man Brazdeikis labai primena Ulanovą. Kūno duomenys beveik identiški, ta pati pozicija. Abu kairiarankiai su keistu metimu. Abu judėdami atrodo kiek nerangiai ir gremėzdiškai, bet yra gudrūs ir kovingi. Abu labai veržlūs. Tik Iggy tai daro nuo 3-kio linijos, Ulanovas žaidžiant nugara į krepšį
2020-02-02
-16
kunigas
Nu ir palyginai, nepaminejai kad vienas gauna 550k uz nieka, o kitas dar tik kylanti zvaigzde, tai tikiuosi Iggy nebus kaip tavo dievukas.
2020-02-02
+3
"...Džananui Musa, kuris per 32 minutes sumetė 34 taškus (7/8 dvit., 4/9 trit., 5/7 baud. met.)." 7 dvit. = 14; 4 trit. = 12; 5 baud. = 5 14+12+5 = 31
2020-02-02
+3
kunigas
Ka jis ten bl veikia? jo vieta knicks starte
2020-02-02
+8
tai gerai, kad ne vieta laimėti NBA MVP..
2020-02-02
+9
Puolėjas savo rezultatyvumu nusileido tik varžovų krepšininkui Džananui Musa, kuris per 32 minutes sumetė 34 taškus (7/8 dvit., 4/9 trit., 5/7 baud. met.). Brazdeikį nuo jo karjeros rekordo skyrė 5 taškai. Iki šiol jo rezultatyvumo rekordas NBA G lygoje yra 36 taškai. Zurnalistu matematika gera. :)
2020-02-02
-24
Idiotas
tai būtent. brazdeikis įmetė 31. o jo rekordas 36. iki jo trūko 5 taškų. tavo matematika tikrai siaubinga....neveltui mokyklos nebaigęs