Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Užtikrintai rungtyniavęs Nikola Jokičius užfiksavo trigubą dublį, tačiau puikaus serbo pasirodymo neužteko Denverio „Nuggets“ (34-16) pergalei.

19
29
8
10

Mike'o Malone'o auklėtiniai svečiuose 123:128 (44:30, 21:38, 24:22, 22:21, 12:17) turėjo pripažinti Detroito „Pistons“ (18-33) žaidėjų pranašumą.

Jokičius per 40 minučių pelnė 39 taškus (15/20 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/7 baudos), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 10 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus bei surinko 51 naudingumo balą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus likus žaisti beveik pusantros minutės, kai dvitaškį pataikė Reggie Jacksonas (111:111). Per likusią atkarpą komandos prametė keturis metimus.

Pratęsimo pradžioje Jokičiui pataikius baudą, „Nuggets“ minimaliai išsiveržė į priekį (112:111), bet tada „Pistons“ spurtavo 9:2 ir įgijo saugią persvarą (120:113).

Likus žaisti 30 sekundžių, Jokičius įsmeigė tritaškį ir trumpam dar buvo sužibusi viltis (123:126). Visgi ją jau kitą ataką užgesino iš viršaus įkrovęs Thonas Makeris (128:123), taip padėjęs tašką rungtynėse.

Andre Drummondas sumetė 21 tašką ir atkovojo 17 kamuolių, bet rungtynes baigė anksčiau laiko dėl pratęsimo pradžioje užsidirbtos šeštos asmeninės pražangos.

Detroito ekipoje dviženklį rezultatyvumą pasiekė septyni iš dešimties krepšininkų.

„Pistons“: Andre Drummondas 21 (17 atk. kam.), Reggie Jacksonas 20, Bruce'as Brownas 19 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Sekou Doumbouya 17, Tony Snellas ir Sviatoslavas Michailiukas – po 13, Christianas Woodas 11.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 39 (11 rez. perd., 10 atk. kam.), Willas Bartonas 20 (9 atk. kam.), Monte Morrisas 19, Jerami Grantas 14, Malikas Beasley 12.