Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) čempionai Toronto „Raptors“ (36-14) krepšininkai iškovojo 11-ąją pergalę paeiliui bei susilygino su klubo rekordu, kurį užfiksavo 2016-aisiais.

31
26
86%
6/7
75%
6/8

Nicko Nurse'o auklėtiniai šį kartą namuose 129:102 (32:29, 28:34, 35:22, 34:17) nepaliko vilčių Čikagos „Bulls“ (19-33).

Šeimininkai reikalus sutvarkė po pertraukos, kai dviejų kėlinių atkarpą laimėjo 69:39.

Karjeros rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė lygos pirmametis Terence'as Davisas. Gynėjas per 28 minutes pelnė 31 tašką (6/8 dvit., 6/7 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Vasarą Kawhi Leonardą praradusi Kanados ekipa po 50 rungtynių yra iškovojusi 36 pergales, o būtent tokį rezultatą per tiek pat mačų „Raptors“ fiksavo ir praėjusį sezoną.

9-oje Rytų konferencijos vietoje žengiančią „Bulls“ į priekį vedė 21 tašką (6/7 dvit., 3/5 trit., 0/1 baud.) pelnęs ir 7 kamuolius atkovojęs Thaddeusas Youngas. Vis dėlto puolėją anksčiau laiko sustabdė išnaudotas pražangų limitas.

„Raptors“: Terence'as Davisas 31 (6/8 dvit., 6/7 trit.), Pascalis Siakamas 17 (6/12 dvit., 9 atk. kam.), Serge'as Ibaka 16, Chrisas Boucheris 15, Kyle'as Lowry 14, Fredas VanVleetas 12 (8 rez. perd.), Patrickas McCaw 10.

„Bulls“: Thaddeusas Youngas 21 (6/7 dvit.), Zachas LaVine'as 18, Chandleris Hutchisonas 17, Ryanas Arcidiacono ir Coby White'as po 12.