Liuksemburge vyko apeliacinio teismo posėdis, kuris sprendė iškilusį konfliktą tarp Eurolygos ir tarptautinės krepšinio organizacijos (FIBA).
Teismo sprendimas buvo palankus FIBA, mat apeliacinis teismas sutiko su pirmosios instancijos teismo sprendimu ir paskyrė Eurolygai 900 tūkst. eurų baudą.
Be visa to į baudą dar bus įskaičiuotos prisikaupusios palūkanos, 2 tūkst. žalos atlyginimas ir visų teisinių išlaidų padengimas.
Teigiama, jog „FIBA Europe“ 2012-aisiais priimtas ir 2017-aisiais įsigaliojęs tvarkaraštis nepažeidė susitarimo tarp Eurolygos ir „FIBA Europe“.
Viskas prasidėjo dar 2004-aisiais, kuomet „FIBA Europe“ ir ULEB (Europos krepšinio lygų unija) pasirašė sutartį, pagal kurią buvo reguliuojami ir organizuojami Europos klubų turnyrai.
Vis tik 2010-aisiais Eurolyga iš ULEB perėmė pareigą, pagal kurią kasmet turėjo sumokėti po 400 tūkst. eurų „FIBA Europe“ padaliniui. 2012-ųjų gruodį Eurolyga ketino nutraukti šį susitarimą, remdamasi pasikeitusiu 2017-ųjų FIBA tvarkaraščiu, kuomet buvo pradėta taikyti nacionalinių rinktinių langų praktika.
Vis tik teismas nusprendė, jog „FIBA Europe“ nepažeidė minėtojo susitarimo ir Eurolyga sutartį siekė nutraukti be pagrindo.