Domantas Sabonis Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) surengė dar vieną galingą pasirodymą, tačiau šį kartą jo pastangų nepakako.

46%
6/13
100%
12/12

Lietuvio vedama Indianos „Pacers“ (31-19) namuose 103:112 (22:25, 33:28, 22:29, 26:30) turėjo pripažinti Dalaso „Mavericks“ (31-19) ekipos pranašumą.

Sabonis per 37 minutes pelnė 26 taškus (11/17 dvit., 0/1 trit., 4/4 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo.

„Mavericks“ gretose dar vieną įspūdingą pasirodymą surengė ir vėl sezono rekordą pagerino Kristaps Porzingis. Latvis per 36 minutes atseikėjo 38 taškus (4/7 dvit., 6/13 trit., 12/12 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, bei sykį suklydo.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 5 minutėms, Sabonis pelnė taškus su pražanga ir priartino „Pacers“ iki trijų taškų (96:99), tačiau tuomet „Mavericks“ surengė pergalingą spurtą.

Timas Hardaway pataikė dvitaškį, Dorianas Finney-Smithas realizavo baudas ir smeigė tritaškį, o „Mavs“ laimėjo atkarpą 7:2 ir įgijo 8 taškų pranašumą – 106:98.

„Pacers“ dar bandė laikytis ir prasidėjus paskutinei mačo minutei atsiliko 5 taškais, tačiau iki mačo pabaigos likus 32,3 sekundės, Porzingis pataikė abu baudų metimus ir taip įtvirtino „Mavericks“ pergalę – 110:103.

Vis dar po traumos atsigaunantis bei toliau žaidybinio ritmo ieškantis „Pacers“ lyderis Victoras Oladipo ir vėl neblizgėjo. Nuo atsarginių žaidėjų suolelio kilęs gynėjas per 23 minutes pelnė 9 taškus (3/7 dvit., 1/10 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

GM: 47

Dalaso komandos gretose dėl patirtos čiurnos traumos dar nerungtyniavo Luka Dončičius.

„Pacers“: Domantas Sabonis 26 (11/17 dvit., 12 atk. kam., 9 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 14 (4/10 dvit., 2/7 trit.), Mylesas Turneris (3/4 dvit., 1/4 trit.), Jeremy Lambas (4/6 dvit.) ir Dougas McDermottas (5/6 dvit.) po 11.

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 38 (4/7 dvit., 6/13 trit., 12 atk. kam.), Timas Hardaway 25 (5/9 dvit., 4/8 trit.), Dorianas Finney Smithas 15 (3/4 trit., 11 atk. kam.).

Visi šios nakties rezultatai:

Vasario 4 d., antradienis
Charlotte Hornets Orlando Magic 100-112 stat »
Cleveland Cavaliers New York Knicks 134-139 stat »
Indiana Pacers Dallas Mavericks 103-112 stat »
Washington Wizards Golden State Warriors 117-125 stat »
Atlanta Hawks Boston Celtics 115-123 stat »
Brooklyn Nets Phoenix Suns 119-97 stat »
Miami Heat Philadelphia 76ers 137-106 stat »
Memphis Grizzlies Detroit Pistons 96-82 stat »
Sacramento Kings Minnesota Timberwolves 113-109 stat »
Los Angeles Clippers San Antonio Spurs 108-105 stat »

Atrinkti (0) Visi (8)
pofka
Idomu ar basketnews paremia DownToBuck uz highlightu kurima? uz reklama is youtube juk jis negauna.. Jo video aprasymai tai zudo kaskarta :D
2020-02-04
-6
vilnietis
Oladipo skandina komanda. Paskutiniu 3 rungtyniu pataikymas 2/8, 2/14, 4/17. Kazkokia katastrofa. Galetu nusiusti ji i NBA G lyga kelioms savaitems, iki igaus forma.
2020-02-04
+17
69
zaideja metus nelosusi leidzia virs 20 minuciu, kuris dar ir belekiek metimu ismeta ir aisku nieko nepataiko po tokios pertraukos. visas sitas reikalas kerta per komandos rezultatus: po sugrizimo vieni pralaimejimai, o viskas taip graziai ejosi... bet greiciausiai ir toliau taip tesis, nes gi superstara reikia grazint i forma, velniop komanda... ech, duok Dieve greiciau atsigautu jis, kad galetu komanda kuo geresnej vietoj pries playoffus buti...
2020-02-04
+6
eflow
Iki Oladipo sugrįžimo komanda atrodė geriau, gaila, kad vardant šio žaidėjo atsigavimo, turi kentėti komandos rezultatai. Būtų išsiuntę į G lygą keletai rungtynių, kad apšiltų kojas, priprastų prie greičių ir būtų galėję susigrąžinti žaidėją. Pacers drąsiai galėtų pakovoti dėl 3 vietos konferencijoje.
2020-02-04
domui butina tritaski metima pagerint, tikrai nera jis uz ta porzingi prastesnis, bet pridejes bent 2-3 taiklius metimus per maca taptu pilnai all star kalibro zaideju