Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jimmy Butleris per pirmuosius tris kėlinius užkūrė tokią pirtį, jog jo paslaugų Majamio „Heat“ (34-15) ekipai lemiamame ketvirtyje net nebereikėjo.

38
42
3
100%
8/8

Eriko Spoelstros auklėtiniai namuose 137:106 (30:26, 26:26, 41:25, 40:29) sutriuškino Filadelfijos „76ers“ (31-20) krepšininkus.

Butleris per 29 minutes pelnė 38 taškus (12/18 dvit., 2/2 trit., 8/8 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pirmoji mačo dalis svečiams nieko blogo nežadėjo, mat „Heat“ po dviejų kėlinių turėjo viso labo 4 taškų persvarą (56:52). Vis tik vaizdas aikštelėje pasikeitė po ilgosios pertraukos.

Butleris pataikė dvitaškį, o netrukus pelnė taškus su pražanga, Duncanas Robinsonas smeigė du tritaškius paeiliui, dar vieną tolimą metimą pridėjo tas pats Butleris, o „Heat“ trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 15:4, po kurio jau pirmavo 71:57.

Ketvirčio pabaigoje Kendrickas Nunnas realizavo dvitaškį, o Derrickas Jonesas įmetė baudas bei tritaškį ir Majamio klubo persvara išaugo iki 19 taškų – 88:69.

Po tokio „Heat“ smūgio „76ers“ nebeatsigavo ir ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Jo metu didžiausia šeimininkų persvara buvo pasiekusi 35 taškų ribą (135:100).

Filadelfijos ekipos nė kiek negelbėjo ir puikus Joelio Embiido pasirodymas. Kamerūnietis per 33 minutes pelnė 29 taškus (7/12 dvit., 2/2 trit., 9/11 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

„Heat“: Jimmy Butleris 38 (12/18 dvit., 7 atk. kam.), Goranas Dragičius 24 (3/4 dvit., 4/8 trit.), Duncanas Robinsonas 19 (4/8 trit.), Bamas Adebayo 18 (8/15 dvit., 11 rez. perd., 8 atk. kam.), Derrickas Jonesas 15 (3/4 trit.).

„76ers“: Joelis Embiidas 29 (7/12 dvit., 12 atk. kam.), Mike‘as Scottas 17 (5/7 trit.), Benas Simmonsas 16 (4/6 dvit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Shake‘as Miltonas 11 (4/6 dvit., 1/5 trit.).