Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta

Tritaškiai metimai toliau skrodžia tinklelį ir Kauno „Žalgirio“ (9-14) Renesansas Eurolygoje tęsiasi. Geriausiai šį sezoną iš toli pataikę kauniečiai namie 94:69 (22:17, 24:20, 23:11, 25:21) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (9-14) ir laimėjo trečią kartą iš eilės.

Fotogalerija

Tai – ilgiausia kauniečių pergalių serija šį sezoną ir tuo pačiu šeštas laimėjimas per paskutines aštuonerias rungtynes. Per šią atkarpą tai – jau trečios rungtynės, laimėtos didesne nei 20 taškų persvara.

Žalgiriečiai pataikė 14 tritaškių iš 22 (63,6 proc.) ir taip pademonstravo geriausią sezono taiklumą (ankstesnis – 50 proc. pirmajame mače su Madrido „Real“).

Įtikinamai revanšavęsi „Olympiakos“ ekipai, kauniečiai turės ir tarpusavio persvarą, jeigu sezono pabaigoje jos prireiktų.

Jei po pirmojo kėlinio 9 iš 14 metimų pataikęs „Žalgiris“ puoselėjo 5 taškų pranašumą (22:17), tai antrajame ketvirtyje kauniečiams šią persvarą pavyko dar labiau užauginti.

Nors 14-ąją rungtynių minutę Sasha Vezenkovas pataikė tolimą metimą, Lukas Lekavičius pelnė 4 taškus iš eilės, o K.C. Riversas pats atsakė tolimu metimu, taip pakeldamas visą „Žalgirio“ areną, suteikdamas kauniečiams iki tol didžiausią 14 taškų (34:20) pranašumą ir priversdamas svečių trenerį Georgiosą Bartzoką paprašyti minutės pertraukėlės.

Visgi tuomet „Olympiakos“, paspartinta Tayloro Rochestie ir Vezenkovo, kiek sumažino atsilikimą ir po dviejų kėlinių turėjo 9 taškų deficitą – 37:46.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiriui“ užaugo dar didesni sparnai – Martinas Gebenas žalgiriečiams vienu metu buvo užauginęs 24 taškų (69:45) persvarą, o po trisdešimties minučių Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai finišavo turėdami 21 taško pranašumą – 69:48.

12
16
5
4

Lemiamame ketvirtyje „Olympiakos“ buvo priartėjusi iki 15 taškų (62:77), tačiau „Žalgiris“ tuomet galingai finišavo ir paskutiniu metu paleido 27 taškų (92:65) pranašumą, tačiau šventė daugiau nei užtikrintą pergalę.

Kauniečius į priekį vedė 5 iš 7 tolimų metimų pataikęs ir per 25 minutes 19 taškų (2/3 dvit., 5/7 trit.) pelnęs Artūras Milaknis.

Prieš pat susitikimą paaiškėjo, kad „Žalgirio“ gretose rungtyniauti negalės ligų užkluptas Jockas Landale‘as.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 19 (5/7 trit.), Thomasas Walkupas (5 rez. perd.), K.C.Riversas (4/5 trit.) ir Martinas Gebenas po 12, Lukas Lekavičius ir Edgaras Ulanovas (6 rez. perd.) po 11.

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 15, Augustine’as Rubitas 10, Wade’as Baldwinas 9, Nikola Milutinovas 8 (13 atk. kam.).

Šarūno Jasikevičiaus komentarai:

Martino Gebeno komentarai:

Thomaso Walkupo komentarai:

Artūro Milaknio komentarai:

Atrinkti (0) Visi (106)
letxbackty
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
Džiugu
Smagu, jog nors ir šioj sezono stadijoj zalgiriukas jau po truputi įsibėgėja, tačiau kol kas niekam nesiūlau per daug dairytis į turnyro lentele, jau nešnekant apie pačią komandą. Liko dar 11 turų, o jiems reik laimėt kiek įmanoma daugiau rungtynių, jog įšoktume į ta Top 8 traukinį trečią sezoną iš eilės. Kad ir kaip bepasibaigtu šis sezonas, tikėkim ir likim su šia komanda iki galo, nes ji yra kažkas nerealaus, turint galvoj ir patį Žalgirio vardą. Neisivaizduoju tokios atmosferos jokioj kitoj arenoj iš visų, esančių Europoje. Kažką geresnio šiuo klausimu turi Pao, bet neesam prastesni nei kiek. Tikim ir laikom kumščius ketvirtadienį, nėra nenugalimu varžovų Eurolygoj
2020-02-05
+22
Cross
Uzuojauta raudono skuduro fanatikams! Jus ir toliau mesle!!!