Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Maskvos CSKA (16-7) nepavyko sustabdyti vienvaldžių Eurolygos lyderių Stambulo „Anadolu Efes“ (20-3) krepšininkų, kurie iškovojo aštuntąją pergalę paeiliui.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose po dramatiškos kovos 80:82 (16:25, 21:16, 20:17, 23:24) nusileido „Anadolu Efes“ krepšininkams.

Didžiąją rungtynių dalį besivejančių vaidmenyje buvę šeimininkai į priekį išsiveržė likus 3 minutėms, kai tritaškį smeigė Joelis Bolomboy – 74:72.

Vis dėlto tuomet Vasilije Micičius pelnė keturis taškus paeliui (76:74), Mike'as Jamesas pataikė vieną baudos metimą (75:79), o Rodrigue'as Beaubois su Nikita Kurbanovu apsikeitė tritaškiais ir prieš prasidedant paskutinei minutei svečiai turėjo minimalią persvarą – 79:78.

Lemiamą žodį tarė Shane'as Larkinas, pataikęs sudėtingą dvitaškį (81:78) ir nors CSKA turėjo galimybę išsigelbėti, likus 3 sekundėms pražanga sustabdytas Danielis Hackettas nesugebėjo specialiai pramesti antrosios (80:81), o tas pats Larkinas pataikė pirmąją, tačiau prametė antrąją baudą ir šeimininkai išsigelbėti nebespėjo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Larkinas per 36 minutes pelnė 23 taškus (5/8 dvit., 4/9 trit., 1/2 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Micičius buvo naudingiausias rungtynių žaidėjas. Serbas per 29 minutes įmetė 19 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Iki šio mūšio CSKA buvo iškovojusi penkias pergales paeiliui.

CSKA: Mike'as Jamesas 20 (2/8 trit., 6 kld.), Johannesas Voigtmannas 15, Danielis Hackettas 11.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 23 (4/9 trit., 21 naud. bal.), Vasilije Micičius 19 (5 rez. perd., 24 naud. bal.), Rodrigue'as Beaubois 13, Tiboras Pleissas 11.

kasioguru
geras macas. kai losia tokie zaidejai kaip Larkin ir James prie gynybos, tai yra i ka paziuret abejose aikstes pusese. idomiau uz NBA.