Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Praėjusią savaitę Kauno „Žalgiriui“ (9-14) savo aikštėje pralaimėjęs Vilerbano ASVEL (9-14) dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo pakilia nata. Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai namų aikštėje 75:65 (16:18, 18:17, 20:16, 21:14) pranoko Miuncheno „Bayern“ (7-16) ir nutraukė šešių nesėkmių seriją.

15
20
8
75%
3/4

Vokietijos ekipai tai buvo septintoji nesėkmė per paskutiniąsias aštuonerias rungtynes.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui Vladimiras Lučičius įmetė du taškus ir svečiai buvo priartėję per vieną tašką (53:54), bet neilgam – kitoje atakoje Adreianas Payne'as atsakė dviem taškais (56:53).

Tuomet „Bayern“ krepšininkai net keturis kartus suklydo, šeimininkai pratęsė spurtą iki 13:0 ir nokautavo varžovus (66:53).

Payne'as nugalėtojams pelnė 15 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų. Jordanas Tayloras įmetė 15 taškų, išdalijo 8 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 19 balų naudingumą.

ASVEL: Adreianas Payne'as (8 atk. kam.) ir Jordanas Tayloras (8 rez. perd.) – po 15, Tonye Jekiri 12, Davidas Lighty 10.

„Bayern“: Mathiasas Lessortas ir Vladimiras Lučičius – po 14, Petteri Koponenas ir Paulas Zipseris – po 7.