Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Giannis Antetokounmpo dominavo aikštėje ir Milvokio „Bucks“ (43-7) ekipą atvedė į triumfą svečiuose 120:108 (26:33, 32:28, 42:24, 20:23) prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ (20-31) su Zionu Williamsonu.

34
41
69%
9/13
17

Nugalėtojams Antetokounmpo per 33 minutes pelnė 34 taškus (11/16 dvit., 1/1 trit., 9/13 baudos), atkovojo 17 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo vieną metimą.

Graikas trečiame mače iš eilės pelnė bent 30 taškų ir atkovojo bent 15 kamuolių. Jis šį sezoną sužaidė 13 tokių rungtynių.

Zionas Williamsonas per 32 minutes pelnė 20 taškų (5/16 dvit., 0/3 trit., 10/14 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, keturis sykius prarado kamuolį ir tris kartus pažeidė taisykles.

Iki šių rungtynių Zionas daugiausiai buvo atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo pirmosios rungtynės, kuomet Williamsonas taip prastai pataikė – vos 26 proc. savo metimų. Iki tol jis visada įmesdavo bent 50 proc. metimų. Williamsonas taip pat pirmą kartą atliko net 16 dvitaškių, kai iki šiol jo didžiausias metimų skaičius iš artimojo nuotolio buvo 15.

ESPN pastebi, kad Milvokio krepšininkai prieš Zioną gynėsi itin agresyviai – jie nuolat dvigubino gynybą ir ne kartą kietu žaidimu privertė pirmąjį NBA naujokų biržos šaukimą atsidurti ant parketo.

Zionas išplėšia kamuolį iš Antetokounmpo rankų:

„Bucks“ svečiuose šį sezoną laimėjo 20 kartų ir suklupo tik keturis sykius.

Trečiajame kėlinyje „Bucks“ pirmavo 19 taškų persvara, bet „Pelicans“ grįžo į mačą, kai po Ziono trijų taiklių baudos metimų iki mačo pabaigos likus pusei kėlinio priartėjo iki 100:107.

Visgi tuomet „Bucks“ spurtavo 7:0 ir „Pelicans“ daugiau iki vienženklės ribos nepriartėjo.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 32 (9/10 dvit., 7 atk. kam.), Zionas Williamsonas 20 (5/19 metimai, 10/14 baudos, 7 atk. kam., 5 rez. perd.), J.J. Redickas 14, Lonzo Ballas 11 (14 atk. kam.), Nicolo Melli 9 (3/5 trit.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (12/17 metimai, 9/13 baudos, 17 atk. kam.), Khrisas Middletonas 20 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Wesley Matthewsas 17 (5/9 trit.), Ericas Bledsoe 16 (7 rez. perd.), Brookas Lopezas 12.