Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

LeBronas Jamesas surengė universalų pasirodymą ir sužaidė įspūdingą atkarpą bei Los Andželo „Lakers“ (38-11) ekipai padėjo namie 129:102 (21:19, 30:22, 36:33, 42:28) lengvai įveikti San Antonijaus „Spurs“ (22-28).

36
39
67%
6/9
67%
6/9

LeBronas per 34 minutes pelnė 36 taškus (6/11 dvit., 6/9 trit., 6/9 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Jis vien per ketvirtąjį kėlinį surinko 19 taškų, kai visa komanda – 42. Šiame kėlinyje per neįtikėtiną trijų minučių atkarpą atletas pataikė penkis tritaškius.

LeBrono +/- rodiklis buvo +20, tokį pati skaičių pasiekė ir 12 taškų pelnęs ir 11 kamuolių sugriebęs Dwightas Howardas.

„Lakers“ rungtynėse pataikė 67 proc. dvitaškių (38/57), kai „Lakers“ realizavo tik 27 dvitaškius iš 64 (42 proc.).

„Spurs“ pralaimėjo penktąjį mačą per septynerias rungtynes, o „Lakers“ laimėjo antrą kartą paeiliui.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 36 (6/9 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Anthony Davisas (8/11 dvit.) ir Kyle’as Kuzma (12 atk. kam.) po 18, JaVale’as McGee 14, Dwightas Howardas 12 (5/5 dvit., 11 atk. kam.).

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 28 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Brynas Forbesas 13 (4/8 trit.), Dejounte Murray 12, Lonnie Walkeris ir Marco Belinelli po 11.

Rungtynių epizodai:

foxgee
Beraščiai... "Lakers“ rungtynėse pataikė 67 proc. dvitaškių (38/57), kai „Lakers“ realizavo tik 27 dvitaškius iš 64 (42 proc.).