Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Nelengvą pergalę stipriausiose Senojo žemyno pirmenybėse iškovojo savo žaidimą vis labiau gerinanti Stambulo „Fenerbahče“ (10-13) ekipa su Leo Westermannu priešakyje.

11
19
2
3

Željko Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje 73:68 (19:15, 22:17, 13:18, 19:18) palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ (7-16) ir taip atsirevanšavo už pralaimėjimą, patirtą pirmajame rate, kai Stambule triumfavo Rusijos klubas.

„Fenerbahče“ Eurolygoje tai buvo trečioji pergalė paeiliui ir šeštoji per pastaruosius septynis turus.

Iki ketvirtojo kėlinio rungtyniauti likus 74 sekundes, svečiai pirmavo 5 taškais (69:64), tačiau dvi taiklios Kosto Slouko baudos persvarą padidino iki 7 taškų (71:64).

Šeimininkų gretose vieną baudą pataikė Andrew Albicy (65:71), bet galiausiai šias rungtynes uždarė dvitaškį kitoje atakoje pelnęs „Fenerbahče“ puolėjas Malcolmas Thomasas – 73:65.

Rezultatyviausiai Stambulo ekipoje žaidė buvęs žalgirietis Leo Westermannas, kuris per 26 minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 suklydo ir surinko 11 naudingumo balų.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Janas Vesely, kuris per 26 aikštelėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (5/6 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Pralaimėjusiųjų gretose naudingumu išsiskyrė Gustavo Ayonas, kurio sąskaitoje – 16 taškų (6/7 dvit, 4/7 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, klaida ir iš viso surinkti 20 naudingumo balų.

„Zenit“: Gustavo Ayonas (5 atk. kam.) ir Austinas Hollinsas po 16, Willas Thomasas 13 (5 atk. kam.), Timas Abromaitis 10.

„Fenerbahče“: Leo Westermannas 13 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Kostas Sloukas 12 (4 rez. perd.), Janas Vesely ir Luigi Datome po 11, Derrickas Williamsas 9.