Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Trigubo dublio režimu paskutiniu metu rungtyniaujantis Domantas Sabonis įsirašė trečią trigubą dublį, tačiau sėkmingo 23-ejų lietuvio žaidimo Indianos „Pacers“ (31-20) komandos pergalei neužteko.

32
37
10
100%
5/5

Dvikovos pabaigoje užstrigę Nate'o McMillano auklėtiniai Kanadoje 118:119 (20:30, 43:18, 23:34, 32:37) nusileido dvyliktą kartą paeiliui laimėjusiai Toronto „Raptors“ (37-14).

Daugiausiai laiko „Pacers“ gretose žaidęs Sabonis per 38 minutes įmetė 15 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 6/8 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 5 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Puolėjas tris karjeros trigubus dublius užfiksavo per paskutiniąsias devynerias rungtynes. Dar po kartą jam iki šio pasiekimo trūko vieno ir dviejų rezultatyvių perdavimų skirtinguose susitikimuose.

Toronte likus rungtyniauti pustrečios minutės, Justinas Holiday išprovokavo pražangą ir pataikęs baudas sukrovė „Pacers“ ekipai dviženklį pranašumą (118:108).

Kai atrodė, jog sulig šia banga Indianos klubo krepšininkai nužygiuos pergalingu keliu, McMillano kariauna absoliučiai išsiderino ir per likusį laiką nepelnė nė taško.

Šeimininkai iš pradžių spurtavo 8:0 ir prieš prasidedant paskutinei minutei kamuolys priklausė „Pacers“ (118:116). Po minutės pertraukėlės Victoras Oladipo prametė dvitaškį, kamuolį gynyboje atkovojęs Serge'as Ibaka smeigė tritaškį ir NBA čempionų išsiveržė į priekį (119:118).

Kitoje atakoje kamuolys vėl atsidūrė Oladipo rankose bei, likus rungtyniauti 10,8 sek., gynėjas švystelėjo metimą iš toli, tačiau jis tikslo nepasiekė.

„Pacers“ atletas dar spėjo atkovoti kamuolį, bet galiausiai Malcolmas Brogdonas suklydo ir svečiai dramatiškai pralaimėjo (118:119).

Indianos ekipa NBA čempionams atseikėjo 19 tritaškių iš 39 bandymų (49 proc.). Justinas Holiday susmeigė 6 iš 9, Dougas McDermottas ir Malcolmas Brogdonas – po 4 iš 7, Oladipo – 2 iš 6.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 32 (10 rez. perd., 8 atk. kam.), Serge'as Ibaka 30, Pascalis Siakamas 25 (9 atk. kam.), Terence'as Davisas 11, Fredas VanVleetas 10 (7 rez. perd.).

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24 (4/7 trit.), Justinas Holiday 22 (6/9 trit.), Dougas McDermottas 19 (4/7 trit.), Domantas Sabonis 15 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Victoras Oladipo 13 (5/14 metimai).