Filadelfijos „76ers“ komanda stiprina atsarginių žaidėjų suolelį. Adrianas Wojnarowski iš ESPN praneša, kad „76ers“ sutarė su „Golden State Warriors“ dėl mainų, per kuriuos į Filadelfiją išvyksta Glennas Robinsonas ir Alecas Burksas.

Geriausias pasiekimas: 39
Blogiausias pasiekimas: 18
Daugiausia pataiko: D'Angelo Russell

„76ers“ vadovybė už šiuos krepšininkus atidavė po vieną antrojo rato šaukimą 2020, 2021 ir 2022 metų naujokų biržose.

Robinsonas šį sezoną fiksuoja 12,9 taško rezultatyvumą per 32 minutes, o iš toli krepšį atakuoja 40 proc. taiklumu. Burksas renka po 16,1 taško per 29 žaidimo minutes, iš žaidimo mesdamas 40,6 proc. taiklumu, o iš toli – 37,5 proc.

Abu šie žaidėjai praleido praėjusios nakties mačą su Bruklino „Nets“, kuriai „Warriors“ pralaimėjo 88:129.

„76ers“ prieš šiuos mainus savo sudėtyje turėjo 15 krepšininkų, tad reiškia, jog Filadelfijos ekipos vadovybei artimiausiu metu teks atleisti du žaidėjus arba juos įtraukti į mainus.

Atrinkti (0) Visi (5)
Gsw vadovybe gerai prasisuko,kita sezona vistiek nauja komanda lipdys o sia prisirinko picku ir dar savo auksta pick tures+ Wiggins
2020-02-06
+3
keite,nes perkrauta algu kepure
2020-02-06
+12
Trūksta GSW komandoje žaidėjų,kurie darytų taškus,tai dar iškeičia du savo vienus rezultatyviausių krepšininkų.Grynai jau tankinimo režimas bus įjungtas.