Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta

Užvakar Kaune suklupusi Pirėjo „Olympiakos“ (10-14) ekipa dvigubą Eurolygos savaitę baigė įsimintinu laimėjimu.

19
27
3
5

Georgioso Bartzoko auklėtiniai ketvirtadienio vakarą namuose 72:59 (20:15, 13:19, 21:4, 18:21) parklupdė vieną turnyro lyderių, Maskvos CSKA (16-8) ekipą.

Šeimininkai pamatus pergalei pasistatė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo net 17 taškų persvara ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 16 taškų pranašumą – 54:38.

Ketvirtajame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau CSKA spurto surengti nepavyko, o „Oly“ ketvirčio viduryje, po taiklaus Wade'o Baldwine'o metimo, pirmavo ir 20 taškų (62:42).

Puolime strigęs Rusijos klubas per likusį laiką savo deficito sudeginti nesugebėjo ir buvo priverstas patirti nesėkmę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kostas Papanikolaou, kuris per 37 minutes pelnė 19 taškų (4/9 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 5 kamuolius perėmė, 4 sykius suklydo ir surinko 27 naudingumo balus.

CSKA ekipą paskui save tempė Mike'as Jamesas, kurio sąskaitoje 20 taškų (5/9 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, du perimti kamuoliai, 6 klaidos ir 23 naudingumo balai.

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 19 (7 atk. kam., 5 per. kam.), Augustine'as Rubitas 13, Brandonas Paulas (6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Nikola Milutinovas (12 atk. kam.) po 11.

CSKA: Mike'as Jamesas 20 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Darrunas Hilliardas 11, Joelis Bolomboy 7 (6 atk. kam.).