Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Vitorijos „Baskonia“ (9-15) iškovojo pergalę ir stipriausiose Senojo žemyno pirmenybėse nutraukė dviejų nesėkmių seriją.

12
15
3
100%
3/3

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai ketvirtadienio vakarą namuose 79:65 (20:13, 19:24, 23:14, 17:14) parklupdė Vilerbano ASVEL (9-15) ekipą.

Baskams atitrūkti pavyko po sėkmingai sužaisto trečiojo kėlinio, kurį jie laimėjo 9 taškų skirtumu – 23:14. Taip šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 11 taškų persvarą (62:51).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos žaisti likus 8 minutes Adreianas Payne'as pataikė dvi baudas ir ASVEL deficitą nukirpo iki 5 taškų (57:62).

Visgi tuomet „Baskonia“ surengė pergalę lėmusį spurtą: Mattas Janningas smeigė du tritaškius paeiliui, o 13:0 laimėta atkarpa šioje dvikovoje padėjo tašką – 75:57.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Tornike Šengelija, kuris per 28 minutes pelnė 15 taškų (5/10 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

„Baskonia“: Tornike Šengelija 15 (9 atk. kam.), Zoranas Dragičius ir Shavonas Shieldsas po 12, Semajus Christonas 11 (11 rez. perd.), Mattas Janningas 10 (5 atk. kam.).

ASVEL: Adreianas Payne'as 16, Theo Maledonas 9, Tonye Jekiri (5 atk. kam.), Rihards Lomažs, Livio Jeanas-Charles, Davidas Lighty ir Matthew Strazelis po 6.

ocinal
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti