Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Zionas Williamsonas buvo rezultatyviausias Naujojo Orleano „Pelicans“ (21-31) krepšininkas, o jo ekipa šventė dar vieną pergalę.

8
21
15
1

Alvino Gentry auklėtiniai svečiuose 125:119 (32:25, 40:37, 31:19, 22:38) palaužė Čikagos „Bulls“ (19-34) krepšininkus.

Zionas nugalėtojams pelnė 21 tašką (9/11 dvit., 3/5 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, bet 5 sykius suklydo.

„Pelicans“ rungtynes perlaužė po ilgosios pertraukos. Derrickas Favorsas pataikė iš po krepšio, Brandonas Ingramas smeigė tritaškį, Williamsonas pridėjo dvitaškį, o svečiai laimėjo atkarpą 11:0 bei susikrovė triuškinamą persvarą – 85:64.

Po kurio laiko Zionas surinko 4 taškus paeiliui, Lonzo Ballas pataikė iš toli, Williamsonas pridėjo taiklias baudas ir „Pelicans“ persvara išaugo iki 27 taškų (93:66).

Ir nors žvelgiant į rezultatą gali susidaryti kitoks įspūdis, tačiau ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. „Bulls“ koviniu atstumu priartėjo tik paskutinėmis sekundėmis ir jokios grėsmės „Pelicans“ persvarai nekėlė.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 22 (7/14 dvit.), Chandleris Hutchisonas 16 (6/12 dvit., 8 atk. kam.), Adamas Mokoka 15, Coby White‘as 14 (3/8 dvit., 2/7 trit.), Ryanas Arcidiacono 13 (3/4 trit.), Thaddeusas Youngas ir Shaquille‘as Harrisonas po 11.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 21 (9/11 dvit.), J.J. Redickas 18 (4/6 dvit., 3/8 trit.), Brandonas Ingramas 15, Nicolo Melli ir Joshas Hartas (3/6 trit.) po 12.

Atrinkti (0) Visi (2)
Rezultatyviausias komandoje Zionas beveik visada būna,bet pagal naudingumą visada už jį geresnių atsiranda.Reiškias dar nėra tas monstras,kuris vienas temptų paskui save komandą,kiti naudingiau žaidžia.