Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Dviejų dėl vietos atkrintamosiose besikaunančių komandų dvikovoje – Portlando „Trail Blazers“ (24-28) pergalė.

17
37
23
4

Terry Stottso auklėtiniai namuose 125:117 (27:35, 32:25, 27:32, 39:25) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (22-29) ekipą.

Iki ketvirtojo kėlinio likus 7 minutėms rezultatas dar buvo lygus (104:104), tačiau Trevoras Ariza bei Damianas Lillardas smeigė po tritaškį ir kaip mat suteikė pranašumą „Blazers“ ekipai – 110:104.

Neilgai trukus Lillardas realizavo baudas, Gary Trentas smeigė tris tritaškius iš eilės, o „Blazers“ mačą uždarė spurtuodami 11:4 ir įgijo dviženklę persvarą – 121:108.

Puikias rungtynes sužaidęs Gary Trentas per 24 minutes pelnė 18 taškų (6/7 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 1 bloką.

Tuo metu Anthony surinko 20 taškų (4/8 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 8 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Blazers“: Damianas Lillardas 26 (6/11 dvit., 3/9 trit., 10 rez. perd., 7 kld.), Carmelo Anthony 20 (4/8 dvit., 4/7 trit.), C.J. McCollumas 19 (6/13 dvit.), Gary Trentas 18 (6/7 trit.), Hasssanas Whiteside‘as 17 (8/10 dvit., 23 atk. kam.), Anfernee Simonsas 10.

„Spurs“: Trey Lylesas 23 (4/6 trit., 10 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 21 (6/16 dvit., 7 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge‘as 20 (7/17 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam.), Derrickas White‘as 15 (4/7 dvit.), Patty Millsas 14.