Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

DeShaunas Thomasas buvo per žingsnį nuo savo rezultatyvumo ir naudingumo rekordų stipriausioje Senojo žemyno lygoje, o tai leido Atėnų „Panathinaikos“ (14-10) klubui sugrįžti į pergalių kelią.

27
30
83%
5/6
100%
6/6

Ricko Pitino auklėtiniai penktadienio vakarą Eurolygos mače namuose 96:81 (30:11, 16:29, 25:20, 25:21) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (7-17) krepšininkus.

Thomasas per 35 minutes pelnė 27 taškus (3/6 dvit., 5/6 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 30 efektyvumo balų.

Iki šiol geriausi Thomaso rodikliai Eurolygoje buvo 28 taškai ir 31 naudingumo balas.

„Panathinaikos“ po dviejų pralaimėjimų pelnė pirmąją pergalę. Tuo metu „Zenit“ tai buvo jau trečioji nesėkmė iš eilės.

Nors po pirmojo kėlinio „Pao“ turėjo 19 taškų (30:11) persvarą, antrajame ketvirtyje ji sumažėjo iki 6 – 46:40. Visgi antrąją pusę Atėnų klubas laimėjo rezultatu 50:41 ir užsitikrino pergalę.

„Panathinaikos“: DeShaunas Thomasas 27 (6 atk. kam., 5 išprov. praž., 30 naud. bal.), Tyrese’as Rice’as 15, Kostas Mitoglou 11, Georgiosas Papagiannis ir Nickas Calathes (9 rez. perd.) po 9.

„Zenit“: Gustavo Ayonas 21, Willas Thomasas 10, Timas Abromaitis 8, Andrew Albicy, Antonas Ponkrašovas ir Austinas Hollinsas po 7.