Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Antrąją pergalę Eurolygos jaunimo turnyre šventė Vilniaus „Ryto“ (2-0) krepšininkai.

6
20
11
100%
2/2

Edvino Justos auklėtiniai 89:37 (26:18, 20:6, 20:5, 23:8) nepasigailėjo Londono „Barkin Abbey“ (1-1) ekipos, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas.

Rungtynėse intriga laikėsi tik pirmajame kėlinyje, kurį vilniečiai laimėjo 26:18. Vis tik po to prasidėjo abejonių nekeliantis Lietuvos sostinės komandos dominavimas.

Andreas Kalogiros bei Ąžuolas Tubelis pelnė po du taškus, Jokūbas Rubinas smeigė tritaškį, dar keturis taškus paeiliui pridėjo Tubelis ir vilniečių pranašumas pasiekė 17 taškų ribą – 37:20.

Antrąjį kėlinį „Ryto“ jaunimas uždarė laimėdami atkarpą 7:2 ir ilgąją pertrauką pasitiko susikrovę triuškinamą persvarą (46:24). Antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas, kurios metu vilniečiai dar labiau padidino savo persvarą.

Vilniečių gretose rezultatyviausiai pasirodęs Armandas Plintauskas pelnė 19 taškų (1/3 dvit., 5/7 trit., 2/2 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 4 sykius suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

„Rytas“: Armandas Plintauskas 19 (5/7 trit.), Edgaras Preibys 13 (5/7 dvit.), Andreas Kalogiros (6/10 dvit., 12 atk. kam.) ir Ąžuolas Tubelis (6/7 dvit., 9 atk. kam.) po 12, Jokūbas Rubinas (0/5 dvit., 3/4 trit.) ir Matas Mačijauskas po 9, Augustas Marčiulionis 6 (11 rez. perd., 20 naud. bal.), Gabrielius Mažeika 5, Augustinas Krūminis ir Kasparas Jonauskas po 2.

„Barking Abbey“: Cameronas Hildrethas 12 (3/8 trit., 7 atk. kam.), Veronas Eze‘as 7, Titusas Warari ir Giovanni Emejuru po 5.

Atrinkti (0) Visi (12)
feedsseagthing
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-02-08
+1
Realus
tubelis vate matyt ant logotipo, nes kazkaip nelabai daug imete.
2020-02-08
-3
Fdd
ziuriu musu jaunimelis iki 20 yra zverys, o paskui...estijos arba latvijos lyga, kodel???
+3
Lengvą rytinę treniruotę jaunimas pasidarė.Dvi kovos šiandien laukia,tai lyderiai patausoti.Man tik keista,kaip anglai tą pergalę pirmą pasiėmė.Galvojau bus silpniausia turnyro komanda,bet pasirodo yra blogesnių.
2020-02-08
+12
O kas iš to?? Vaikų krepšinis laimėjo laimėjo o čia bomba lyg įvykis būtų. Vaikų lygyje lietuvaičiai visuomet gerai atrodo prieš savo bendraamžius bet veliau padeda gerti ir žaibiškai degraduoja. 1x1 koks Tubelis prieš vokietį ar ispaną pranašesnis bet prieš bendraamžį iš JAV tuščia vieta. Kitaip tariant po 3-7 metų niekas neatsimins net jų pravardžių