Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Nelengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje „Betsafe-LKL“ iškovojo Vilniaus „Ryto“ (15-7) krepšininkai.

14
21
7
100%
4/4

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 97:89 (25:23, 27:19, 23:18, 22:29) pranoko į atlapus kibusią Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą (6-16).

Šeimininkai rekordinį pranašumą susikrovė trečiajame kėlinyje, kai Mindaugas Gurdžiūnas smeigė tritaškį, pridėjo metimą iš vidutinio nuotolio ir „Rytas susikrovė 20 taškų persvarą (72:52).

Visgi ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai surengė spurtą: Arvydas Šikšnius ir Justas Tamulis pelnė po dvitaškį, Šikšnius pridėjo ir tritaškį, o Thompsono dėjimas „Pieno žvaigždėms“ leido spurtuoti 9:0 ir sumažinti deficitą iki 6 taškų (69:75).

Tuomet po dvitaškį pelnė ir sostinės ekipos persvarą į dviženklę vėl pavertė Girdžiūnas ir Tu Holloway (79:69).

Iki kėlinio pabaigos žaisti likus 5 minutes ir 29 sekundes, Deividas Sirvydis smeigė tritaškį, Girdžiūnas pridėjo dvi taiklias baudas, vieną baudos metimą pataikė Evaldas Kairys, ir, likus žaisti 3 minutes, „Rytas“ pirmavo 13 taškų (93:80).

Per likusį laiką pasvaliečiai spurto surengti nesugebėjo ir „Rytas“ šventė pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Marekas Blaževičius, kuris per 20 žaistų minučių pelnė 14 taškų (5/5 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

Jam puikiai talkino Girdžiūnas, kuris per 19 minučių pelnė 24 taškus (4/7 dvit., 4/9 trit., 4/4 baud.), atkovojo vieną kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Dėl penkių asmeninių pražangų anksčiau laiko savo pasirodymą baigusio Pako Cruzo sąskaitoje 18 taškų (3/3 dvit., 4/6 trit.), vienas atkovotas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai ir iš viso surinkti 16 naudingumo balų.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 24 (4/9 trit.), Pako Cruzas 18 (4/6 trit.), Marekas Blaževičius 14 (7 atk. kam.), Deividas Sirvydis 9, Arnas Butkevičius ir Tu Holloway po 8.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas (4 rez. perd.) ir Arvydas Šikšnius (3/5 trit.) po 14, Miha Lapornikas ir Mike'as Bruesewitzas (6 atk. kam.) po 13, Justas Tamulis 11, Paulius Petrilevičius 9 (7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (28)
Kiek ilgai dar laikys tą Bairstow?
pilnas NKl tokio lygio kraštų. Vien dėl šio medinuko netašytų judesių baudos aikštelėje, negaliu žiūrėt ramiai Ryto grajaus
Antanas
Eilini karta paejo stafke ant ryto vyru uztikrintai, dar chebra is neptuno pakele ant pinigu savaitgaliui kaip reikalas
knowtabte
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-02-08
+5
Gynyboje rytas neblizgėjo.Praleist nuo Pasvalio 89 tšk.nėra labai jau gerai.Nors PPŽ pastaruoju metu neblogą formą rodo,kovojo ir šį kartą.Ryte toliau gerai Marekas žaidžia,puikiai Echodą pavaduoja.Gauna nemažai šansų ir juos išnaudoja.