Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Eurolygos jaunimo turnyro finale rungtyniaus dvi lietuviškos komandos – tokį faktą konstatuoti galima po trečiosios Vilniaus „Ryto“ (3-0) pergalės B grupėje.

Edvino Justos auklėtiniai šeštadienio vakarą 84:75 (19:18, 13:18, 20:15, 32:24) nugalėjo Badalonos „Juventut” (1-2) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 7 minutėms Adria Domenechas pataikė dvitaškį ir priartino „Joventut“ komandą prie „Ryto“ dviejų taškų atstumu – 60:62.

Per minutę „Rytas“ atsakė 7 taškais iš eilės, tuomet gavo Domenecho tritaškį, į kurį taip pat tolimu metimu atsakė Andreas Kalogiros – „Rytas“ pirmavo 70:63.

Ąžuolas Tubelis pelnė 4 taškus, Augustas Marčiulionis maksimaliai išnaudojo „2+1” situaciją ir iškart po to pridėjo dar dvi baudas, o „Joventut” tesugebėjo atsakyti tritaškiu – likus minutei ir 43 sekundėms „Rytas“ buvo priekyje 13 taškų persvara – 79:66.

Per likusį laiką „Joventut“ vilniečių nebepasivijo, todėl „Rytas“ šventė pergalę ir patekimą į finalą.

„Rytas“ su Kauno „Žalgiriu“ svarbiausiame turnyro mače rungtyniaus rytoj, sekmadienį, 15 valandą 15 minučių.

„Rytas“: Augustas Marčiulionis 25 (14/17 baud. met., 7 rez. perd., 11 išprov. praž., 4 atk. kam., 30 naud. bal.), Andreas Kalogiros 17 (4/8 trit., 10 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis 14 (18 atk. kam., 5 rez. perd., 36 naud. bal.), Edgaras Preibys 10.

„Joventut“: Adria Domenechas 18 (7 atk. kam.), Krissas Helmanis 11 (7 atk. kam.), Rogeris Martis 10 (11 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (9)
Kaip rodo siandienos rezultatai Kawenski zaide klounu grupeje, o ir ten laimejo per klaida, manau vakarop bus padeti i vieta tie nevykeliai kaip ir kitos ju grupes komandos yra dedamos :)