Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Iš Minesotos „Timberwolves“ komandos per mainų persikėlęs Andrew Wigginsas solidžiai debiutavo „Golden State Warriors“ (12-41) gretose, tačiau to pažymėti pergale prieš Los Andželo „Lakers“ (39-12) nepavyko.

27
32
10
69%
9/13

Kalifornijos klubas su Anthony Davisu ir LeBronu Jamesu priešakyje laimėjo 125:120 (33:25, 33:34, 30:25, 29:36).

Dvikovą starto penkete pradėjęs Wigginsas per 31 minutę įmetė 24 taškus (5/8 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 5/9 baudos), perėmė 5 ir atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 3 kartus prasižengė ir 4 sykius suklydo.

Jo ir Marquese'o Chrisso duetas „Warriors“ surinko 50 taškų.

Davisui, likus žaisti pusantros minutės, pelnius keturis taškus iš eilės, „Lakers“ laikė iniciatyvą savo rankose – 121:112. Po minutės pertraukėlės pražangą išprovokavęs Wigginsas įmetė dvi baudas iš trijų, Jordanas Poole'as pridėjo du taškus ir „Warriors“ kabinosi į rungtynes – 116:121.

Kitoje aikštės pusėje iniciatyvos ėmęsis Jamesas atsakė dviem taškais, Zachas Norvellas prametė iš toli, bet antruoju šansu Chrisas įkrovė iš viršaus ir šeimininkai išliko arti – 118:124.

Pražanga sustabdytas Troy Danielsas pataikė antrąją baudą, Poole'as dar spėjo pelnyti du taškus, tačiau laiko mėginimui gelbėtis nebeužteko – 120:125.

Davisas nugalėtojams pelnė 27 taškus (9/14 metimai) ir atkovojo 10 kamuolių. Jameso sąskaitoje – 22 taškai (7/17 metimai), 11 rezultatyvių perdavimų, 8 atkovoti kamuoliai ir 7 klaidos.

„Golden State Warriors“: Marquese'as Chrissas 26 (9 atk. kam.), Andrew Wigginsas 24, Jordanas Poole'as 19, Alenas Smailagicas 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 27 (10 atk. kam.), LeBronas Jamesas 22 (11 rez. perd., 8 atk. kam., 7 kld.), Avery Bradley 21 (5/7 trit.), Dwightas Howardas (8 atk. kam.) ir Kyle'as Kuzma (6 rez. perd.) – po 12, Rajonas Rondo 11, Danny Greenas 10.