Kauno „Žalgiris“ (20-2) Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse (LKL) išvykoje 92:63 (17:13, 32:16, 25:13, 19:20) neturėjo vargo su Kėdainių „Nevėžiu“ (6-16).

Dvikovą kauniečiai pradėjo vangiai ir aštuntąją minutę dar buvo besivejančių vaidmenyje (9:11), tačiau tuomet laimėjo atkarpą 17:2 ir įgijo dviženklį pranašumą – 26:13.

Triuškinamą pranašumą Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai susikrovė antrojo kėlinio pabaigoje, kai užbaigė ketvirtį spurtu 14:4 ir komandas jau skyrė 20 taškų – 49:29.

Po pertraukos Lietuvos čempionai nemažino apsukų ir 27-ąją minutę po Luko Lekavičiaus baudos metimų žalgiriečių persvara pasiekė 30 taškų ribą – 66:36.

Naudingiausias sezono rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė Edgaras Ulanovas. Puolėjas per 20 minučių pelnė 15 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Iki šių rungtynių naudingiausią pasirodymą Ulanovas buvo surengęs mače su Prienų „Cbet“, kai surinko 25 efektyvumo balus. Ulanovo karjeros rekordas per susitikimą LKL yra 30 naudingumo balų, kurį jis užfiksavo 2017-aisiais.

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė Georgios Kalaitzakis. Graikas per 32 minutes pelnė 21 tašką (4/7 dvit., 2/8 trit., 7/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

„Nevėžis“: Georgios Kalaitzakis 21 (7/8 baud., 5 rez. perd., 7 išpr. praž., 24 naud. bal.), Panagiotis Kalaitzakis 14, Grantas Vasiliauskas 7.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 15 (4/5 dvit., 7 atk. kam., 29 naud. bal.), Rokas Jokubaitis (7 rez. perd., 19 naud. bal.), Lukas Lekavičius ir Karolis Lukošiūnas po 10.