Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta

Prienų „CBet“ (10-12) krepšininkai Saulės mieste ne kartą turėjo persvarą, ne kartą ją išleido, tačiau lemiamu metu sužaidė tiksliau ir „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo dar vieną pergalę, įveikdami „Šiaulių“ (6-16) krepšininkus 87:74 (23:14, 16:23, 23:22, 25:15).

18
26
3
7

Tai buvo jau penktoji šių komandų akistata visuose turnyruose šiame sezone, Prienų krepšininkai laimėjo antrą kartą ir pirmą kartą tai padarė išvykoje.

Po šios pergalės „CBet“ dar labiau įsitvirtino šeštoje lentelės vietoje – dešimt pergalių turintys prieniškiai net keturiais laimėjimais lenkia keturias žemiau esančias ekipas, kurios pergalės skonį patyrė po šešis kartus.

Įdomu tai, jog svečiai pergalę iškovojo rotacijoje naudodami vos aštuonis žaidėjus – protokole buvo įrašyta dešimt pavardžių, tačiau Gediminas Maceina ir Ernestas Mankauskas ant parketo nepasirodė.

Tačiau Prienų komanda įrodė, jog svarbu ne kiekybė, o kokybė – net šeši ekipos krepšininkai surinko dviženklius naudingumo balų skaičius.

Pirmoje rungtynių dalyje Prienų komanda ne kartą bandė pabėgti, bet šiauliečiai vis rasdavo priešnuodžių ir priartėdavo.

Po pertraukos „Šiauliai“ net ir sugebėjo išsiveržti į priekį (57:53), o tai jiems padaryti padėjo rastas X faktorius.

Tokiu tapo tik trečiame kėlinyje į aikštelę žengęs Eimantas Stankevičius. Snaiperis šovė tris tritaškius, iš viso per kėlinį surinko 11 taškų ir taip bandė laikyti savo komandą rungtynėse.

Tačiau vėliau Antano Sireikos auklėtiniai puolime sustojo, leido įsisvaidyti oponentų toliašaudei artilerijai ir ketvirtajame kėlinyje vėl turėjo dviženklį deficitą (66:77).

Šeimininkai kelis kartus dar bandė spurtuoti, tačiau to padaryti nepavyko, tad su pergale namo išvyko Prienų krepšininkai.

Vienu pagrindinių „CBet“ pergalės faktorių buvo tritaškiai – svečiai jų metė daug, tačiau nemažai ir pataikė (14/33, 42 proc,).

„Šiauliai“: Benas Griciūnas 18 (7 atk. kam., 26 naud.), Keronas Deshieldsas 14, Evaldas Šaulys ir Eimantas Stankevičius po 11;

„CBet“: Laurynas Birutis 18 (7 atk. kam., 26 naud.), Lukas Uleckas ir Martynas Varnas po 15, Arnas Velička 13, Regimantas Miniotas 12.

Atrinkti (0) Visi (6)
Patiko Prienų žaidimas.Puolime nemažai improvizacijos,tritaškiai gerai krito,po krepšiu Birutis dominavo.Tiesa,Gustys su trauma žaidė,bet Griciūnas puikiai pavadavo.Šiauliams teks pergalės vėl palaukt,žaidimas atrodo išsiderinęs.
2020-02-09
+5
kazin ar dar kada siauliuose bus smagu stebet krepsini?cia tuoj bus krepsinio uzmirstas miestas,kad geda miestui daro komanda tai mes jau ipratom,bet net per draugiskas nebematysi lietuvos rinktines,jau net nebesneku apie visu zvaigzdziu rungtynes.net kedainiuose vyksta moteru rinktines varzybos.iaugo sitas zukausko sireikos duetas,geriau jau po senio uso butu krepsinis pasekes futbolo pedomis ir isnykes