Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Atlantos „Hawks“ (15-39) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse ketvirtajame kėlinyje išbarstė dviženklį pranašumą, tačiau sugebėjo pasiekti pergalę po dviejų pratęsimų dramos.

32
41
16
69%
11/16

Trae Youngo vedama „Hawks“ namuose 140:135 (20:31, 41:32, 33:20, 22:33, 24:19) palaužė Niujorko „Knicks“ (17-37).

Nugalėtojams Youngas per 48 minutes pelnė 48 taškus (7/17 dvit., 6/13 trit., 16/16 baud.), atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei suklydo 7 kartus.

Youngui šį sezoną tai buvo jau devintas kartas, kuomet jis pasiekia 40 pelnytų taškų ribą ir pagal šį rodilį jis yra antras lygoje.

„Hawks“ ketvirtojo kėlinio pradžioje po Dewayne'o Dedmono tritaškio įgijo 16 taškų pranašumą (99:83), o dar likus pusaštuntos minutės turėjo dviženklę persvarą (109:99).

Vis dėlto „Knicks“ kilo į lemiamą šturmą ir laimėję atkarpą 17:7 (116:116) išplėšė pratęsimą, kuriame likus 2 minutėms jau turėjo 8 taškų pranašumą (126:118), tačiau Youngas pelnė paskutinius šešis iš 8 komandos taškų ir pasiuntė komandas žaisti dar vieną pratęsimą – 126:126.

Lūžis įvyko įpusėjus antrajam pratęsimui, kai iš pradžių tritaškį pataikė De'Andre Hunteris (133:129), o po to ir Youngas – 136:129.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidęs Juliusas Randle'as per 46 minutes pelnė 35 taškus (13/23 dvit., 0/2 trit., 9/12 baud.), atkovojo 18 kamuolių, tačiau suklydo 6 kartus.

„Hawks“: Trae Youngas 48 (7/17 dvit., 6/13 trit., 16/16 baud., 13 rez. perd., 7 kld.), Johnas Collinsas 32 (11/16 dvit., 7/9 baud., 16 atk. kam.), De'Andre Hunteris 19 (9 atk. kam., 5 per. kam.), Kevinas Huerteris 16, Dewayne'as Dedmonas 10 (8 atk. kam.).

„Knicks“: Juliusas Randle'as 35 (13/23 dvit., 9/12 baud., 18 atk. kam., 6 kld.), Reggie Bullockas 21, Wayne'as Ellingtonas ir Mitchellas Robinsonas (7/8 dvit., 11 atk. kam.), po 15, Bobby Portisas 14, Elfridas Paytonas 12 (9 rez. perd.).