Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Andre Iguodala sužaidė pirmąsias rungtynes Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nuo praėjusių metų finalo, tačiau tai nepadėjo jo naujajai komandai išvengti nesėkmės.

21
29
83%
5/6
3

Majamio „Heat“ (34-18) išvykoje 109:115 (36:38, 24:25, 23:30, 26:22) pripažino Portlando „Trail Blazers“ (25-29) pranašumą.

Mainų būdu iš Memfio „Grizzlies“ į Majamį persikėlęs Iguodala debutinėse rungtynėse per 23 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Įpusėjus lemiamam kėliniui Carmelo Anthony buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję svečiai apkarpė šeimininkų deficitą iki 2 taškų – 97:99.

Šeimininkai, vedami Damiano Lillardo, susigrąžino 8 taškų persvarą (105:97), tačiau prasidėjus paskutinei minutei Bamas Adebayo sumažino „Heat“ atsilikimą iki vieno metimo – 108:111.

Lemiamą žodį dvikovoje tarė tas pats Lillardas, prasiveržęs arčiau krepšio ir įtvirtinęs šeimininkų pergalę (113:108).

Dėl čiurnos traumos Mario Hezonja rungtynėse praradusią „Blazers“ į priekį tempęs Lillardas per 38 minutes pelnė 33 taškus (5/8 dvit., 6/15 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“ gretose išsiskyrė Goranas Dragičius. Slovėnas per 31 minutę įmetė 27 taškus (3/7 dvit., 5/13 trit., 6/7 baud.) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 33 (6/15 trit., 8 rez. perd.), Gary Trentas 22 (5/7 trit.), Trevoras Ariza 21, Carmelo Anthony 15, C.J. McCollumas 13, Hassanas Whiteside'as 11 (17 atk. kam.).

„Heat“: Goranas Dragičius 27 (5/13 trit.), Duncanas Robinsonas 19 (6/15 trit.), Jae Crowderis 18 (11 atk. kam.), Bamas Adebayo 13 (6/14 dvit., 12 atk. kam.), Derrickas Jonesas 11.

abi komandos labai neblogai atrodo šį sezoną.