Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Mindaugas Kuzminskas kartu su Johnny O‘Bryantu buvo rezultatyviausias komandos krepšininkas, Mantas Kalnietis sėkmingai skirstė rezultatyvius perdavimus, o „Lokomotiv“ (13-4) šventė pergalę Vieningoje lygoje.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Krasnodaro klubas pirmadienio vakarą namuose 78:70 (18:24, 18:19, 21:8, 21:19) nugalėjo Eurolygoje rungtyniaujančią Sankt Peterburgo „Zenit“ (6-10) ekipą.

Kuzminskas aikštelėje praleido 31 minutę, pelnė 20 taškų (2/5 dvit., 3/5 trit., 7/7 baud. met.), atkovojo du ir perėmė vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo tris pražangas, pats tris kartus pažeidė taisykles, sykį suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

Tuo metu Kalnietis per 24 minutes įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), išdalijo penkis rezultatyvius perdavimus, sugriebė 4 kamuolius, išrašė bloką, išprovokavo 2 varžovų pražangas, tačiau pats prasižengė 5 sykius ir 6 kartus suklydo, taip surinkdamas 3 efektyvumo balus.

Didžiausią pranašumą Krasnodaro komanda susikrovė trečiajame kėlinyje, kuriame varžovus pranoko beveik trigubai – patys įmetė 21 tašką, o „Zenit“ krepšininkams leido surinkti 8.

Tai buvo jau septintoji „Lokomotiv“ pergalė paeiliui ir ketvirtasis „Zenit“ pralaimėjimas iš eilės Vieningosios lygos pirmenybėse.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas ir Johnny O‘Bryantas (11 atk. kam., 5 rez. perd.) po 20, Alanas Williamsas 16 (11 atk. kam.), Willas Cummingsas (5 rez. perd.) 10, ..., Mantas Kalnietis 2 (5 rez. perd.).

„Zenit“: Andrejus Zubkovas (7 rez. perd.) ir Willas Thomasas po 11, Gustavo Ayonas ir Austinas Hollinsas po 8.