Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Trečiojo ketvirčio viduryje 23 taškų deficitą turėjusi Denverio „Nuggets“ (38-16) vis tik sugebėjo išnešti sveiką kailį savų žiūrovų akivaizdoje.

22
29
80%
4/5
2

74 taškus antroje dvikovos dalyje surinkęs Mike'o Malone'o vadovaujamas klubas 127:120 (30:40, 23:27, 38:26, 38:27) palaužė San Antonijaus „Spurs“ (22-31) ir laimėjo šeštą kartą per septynerias rungtynes.

Trey Lylesui pataikius iš toli, „Spurs“ Denveryje diktavo savo sąlygas būdami priekyje 86:63.

Tada šeimininkai iš pradžių surengė atkarpą 10:2 ir priartėjo 73:88, o paskui smogė spurtuodami 19:2 ir ketvirtojo kėlinio pradžioje priartėdami per vieną tašką – 92:93.

Kitoje atakoje Jamalui Murray smeigus tritaškį rezultatas tapo lygus – 95:95.

Galutinai iniciatyvą į savo rankas „Nuggets“ krepšininkai perėmė, kai Murray įmetė devynis taškus, Garry Harrisas pridėjo šešis ir Malone'o kariauna atitrūko per 10 taškų – 119:109.

Nikola Jokičius per 38 minutes įmetė 19 taškų (6/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 7/8 baudos), atliko 13 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 kamuolius ir 5 sykius suklydo.

35-ąjį gimtadienį minėjęs Paulas Millsapas per 19 minučių surinko 22 taškus (4/8 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 2/3 baudos) ir sugriebė 7 kamuolius.

„Spurs“ gretose išsiskyręs LaMarcusas Aldridge'as penė 33 taškus (13/25 metimai), atkovojo 6 kamuolius bei išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus.

DeMaras DeRozanas dvikovą praleido dėl nugaros skausmų.

„Nuggets“: Jamalas Murray 26 (2/8 trit.), Paulas Millsapas 22 (4/5 trit.), Nikola Jokičius 19 (13 rez. perd., 8 atk. kam., 5 kld.), Monte Morrisas 16, Torrey Craigas 11 (3/6 trit.).

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 33 (13/25 metimai), Derrickas White'as 15 (2/10 dvit., 10/10 baud.), Dejounte Murray (9 rez. perd.) ir Brynas Forbesas – po 14, Rudy Gay 13, Patrickas Millsas 11.