Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Benas Simmonsas surinko trigubą dublį, Joshas Richardsonas ketvirtajame kėlinyje įmetė 17 iš 21 savo taško, o jų atstovaujama Filadelfijos „76ers“ (34-21) namuose 110:103 (30:22, 24:32, 27:23, 29:26) susitvarkė su Los Andželo „Clippers“ (37-17).

26
32
12
10

Australas Simmonsas per 42 minutes pelnė 26 taškus (12/22 dvit., 2/3 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė vieną kamuolį, tris kartus suklydo ir tiek pat sykių prasižengė.

Namuose „76ers“ šį sezoną iškovojo 25 pergales ir pralaimėjo tik du kartus. Tai geriausias santykis NBA pirmenybėse.

Lemiamame ketvirtyje 17 iš 29 komandos taškų surinkęs Richardsonas iš viso pelnė 21 tašką (5/10 dvit., 3/5 trit., 2/3 baudos), atkovojo 5 kamuolius bei atliko du blokus.

„Ketvirtajame kėlinyje pradėjau dažniau atakuoti. Gerai įveikdavau varžovų gynybą, todėl treneris man davė laisvę atlikti metimus“, – kalbėjo Richardsonas.

„Clippers“ komandos neišgelbėjo ir puikus Kawhi Leonardo pasirodymas. Jis per 36 minutes įmetė 30 taškų (9/18 dvit., 3/5 trit., 3/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir blokavo du metimus.

„Ketvirtajame kėlinyje nepataikėme metimų. Richardsonas pataikė ir iš baudos aikštelės, ir iš tritaškio zonos. Jis tiesiog pataikė“, – pabrėžė Kawhi.

Kitas „Clippers“ vedlys Paulas George’as buvo pristabdytas. Puolėjas per 35 minutes surinko 11 taškų (2/11 dvit., 1/4 trit., 4/6 baudos), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtajame kėlinyje susikibo Joelis Embiidas ir Marcusas Morrisas. Abiem buvo skirtos techninės pražangos.

„76ers“: Benas Simmonsas (12 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Joelis Embiidas (9 atk. kam.) po 26, Joshas Richardsonas 21, Tobiasas Harrisas 17 (12 atk. kam.), Alas Horfordas 9.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 30 (9 rez. perd.), Landry Shametas 19 (5/9 trit.), Lou Williamsas ir Marcusas Morrisas po 13, Paulas George’as 11 (2/11 dvit., 1/4 trit., 12 atk. kam.).