Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Paskutiniame mače prieš „Visų žvaigždžių“ savaitgalį Domantas Sabonis Indianoje sulaukė atvykusios šeimos palaikymo, kurią pradžiugino „Pacers“ (32-23) pergalė prieš geriausią Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandą.

35
41
88%
15/17
4

Nate'o McMillano auklėtiniai namuose 118:111 (34:20, 34:25, 14:26, 36:40) palaužė be Giannio Antetokounmpo žaidusią Milvokio „Bucks“ (46-8) ir nutraukė 6 pralaimėjimų seriją.

Dvikovą „Bankers Life Fieldhouse“ arenoje gyvai stebint tėčiui Arvydui, mamai Ingridai, sesei Aušrinei bei broliams Tautvydui ir Žygimantui Saboniams, Domantas buvo arti dvigubo dublio.

Aukštaūgis per aikštėje praleistas 30 minučių pelnė 15 taškų (4/12 dvit., 0/3 trit., 7/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 5 sykius pažeidė taisykles.

„Jaudulio nebuvo, pripratęs jau, kad tėtis visada žiūri rungtynes, – po dvikovos tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė lietuvis. – Kiekvienais metais atvažiuoja, kiekvieną vasarą su rinktine. Tiesiog ne geriausia diena šiandien.“

Šeimininkai nuo mačo pradžios perėmė iniciatyvą ir, po laimėtos atkarpos 18:6, įgijo 15 taškų persvarą (26:11), kurią iki pertraukos dar padidino – 68:45.

Penkių pergalių seriją turėjusi „Bucks“ nesudėjo rankų anksčiau laiko ir, skaičiuojant trečiojo kėlinio pabaigą bei ketvirtojo pradžią, spurtavo 17:2 ir apkarpė „Pacers“ pranašumą iki 5 taškų – 77:82.

Likus 8 minutėms iki mačo pabaigos, Ericas Bledsoe dar labiau priartino svečius (86:90), tačiau tuomet sekė Jeremy Lambo ir T.J. Warreno tritaškiai bei Malcolmo Brogdono keturi taškai paeiliui (100:86) bei „Bucks“ po šio varžovų spurto atsigauti nebesugebėjo.

Fantastišką mačą nugalėtojų gretose sužaidęs Warrenas per 39 minutes įmetė 35 taškus (15/17 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius.

Antrą mačą paeiliui dėl vaiko gimimo praleidusio Antetokounmpo komandoje išsiskyrė Donte DiVincenzo. Gynėjas per 30 minučių įmetė 19 taškų (5/7 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

„Pacers“: T.J. Warrenas 35 (15/17 dvit., 4 per. kam.), Malcolmas Brogdonas 17 (13 rez. perd.), Domantas Sabonis 15 (7/10 baud., 8 atk. kam.), Mylesas Turneris 14 (10 atk. kam.), Victoras Oladipo ir Jeremy Lambas po 13.

„Bucks“: Donte DiVincenzo 19 (8 atk. kam.), Khrisas Middletonas 17, Ericas Bledsoe 15 (7/7 baud.), Sterlingas Brownas 14 (8 atk. kam.), Brookas Lopezas ir Ersanas Ilyasova po 12.

Atrinkti (0) Visi (5)
burvieni
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-02-13
-1
Nutraukė galiausiai Pacers pralaimėjimų seriją ir dar ne prieš bet ką,prieš Bucks.Be Giannio žaidė,bet tai vistiek geriausia lygos komanda šiuo metu ir reikia tai vertinti.Saboniui rungtynės nelabai nusisekė,bet svarbu pergalė yra.
2020-02-13
+9
Gėjus Remigijus Jakinevičius
Gal psichologiškai pergalė kažkiek pastūmės į priekį apgailėtinai atrodančius Pacers. Bucks be graiko, ir tai nedaug trūko kad nukirstų visišką chaosą aikštėje rodančius Indianos žaidėjus. Komanda visiškai neatpažįstama, begalvė, o Saboniui šnd buvo galbūt net blogiausios sezono rungtynės, šitiek laisvas metimų prapylė, blokas jam po bloko, apsiginti neapsigina, gerai kad treneris pasodino jį likus 6 minutėm, tada jau kažkiek vėl atitrūko Pacers ir gražino atgal sabą kai jau viskas aišku buvo. Jei tokias plytas ir toliau mėtys sabas tai psichologiškai nepridės jam pasitikėjimo