Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

LeBronas Jamesas surinko trigubą dublį, Anthony Davisas pelnė 7 iš 9 Los Andželo „Lakers“ (41-12) taškų per pratęsimą, o šio dueto vedama Kalifornijos ekipa pratęsė pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

32
35
12
14

Franko Vogelio auklėtiniai išvykoje per pratęsimą 120:116 (23:31, 38:24, 23:32, 27:24, 9:5) palaužė Denverio „Nuggets“ (38-17) krepšininkų pasipriešinimą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Lemiamame ketvirtyje likus 4 minutėms Garry Harrisas padidino šeimininkų pranašumą iki 6 taškų (103:97), tačiau tuomet „Lakers“ spurtavo 12:2 ir perėmė iniciatyvą – 109:105.

Vis dėlto tuomet Nikola Jokičius realizavo abu baudų metimus (107:109), o į LeBrono dvitaškį (111:107) šeimininkai atsakė keturiais taškais be atsako  ir likus žaisti 23,9 sekundės išlygino rezultatą – 111:111.

Iniciatyvos lemiamoje atakoje ėmėsi LeBronas, tačiau jo metimas paskutinę sekundę tikslo nepasiekė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Papildomos atkarpos metu šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį (113:111), tačiau LeBronas išlygino rezultatą (113:113), o vėliau sekę du Daviso tritaškiai paeiliui perlaužė rungtynes – 119:116.

Rezultatyviausiai žaidęs Davisas per 42 minutes pelnė 33 taškus (9/17 dvit., 3/6 trit., 6/9 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

Tuo metu „Karalius“ surinko jau 12-ąjį trigubą dublį šį sezoną. 35-erių NBA žvaigždė per 42 minutes pelnė 32 taškus (14/22 dvit., 1/7 trit., 1/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Šeimininkų nuo nesėkmės neišgelbėjo 32 pelnyti Jamalo Murray taškai (10/17 dvit., 3/8 trit., 3/4 baud.). Kanadietis per 44 minutes dar spėjo atlikti 10 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“ vidurio puolėjas Jokičius per 37 minutes pelnė 22 taškus (7/15 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė 5 kartus.

„Nuggets“: Jamalas Murray 32 (10/17 dvit., 10 rez. perd.), Nikola Jokičius 22 (7/15 dvit., 11 atk. kam.), Jerami Grantas 15, Gary Harrisas 13, Monte Morrisas 12, Paulas Millsapas 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 33 (9/17 dvit., 10 atk. kam.), LeBronas Jamesas 32 (14/22 dvit., 12 atk. kam., 14 rez. perd.), Dwightas Howardas 14 (6/12 baud., 11 atk. kam.), Alexas Caruso ir Avery Bradley po 10.

Atrinkti (0) Visi (5)
Kk
visus svarbiausius metimus sumetė Snaiperiai ir A Davis. nustebino Coldwel Pope
2020-02-13
+1
Kk
Rungtynių teisėjavimas apgailėtinas. Pirštu prilieti Antakį su Lebru - Bauda. Jokič talžomas visas rungtynes kaip bokso kriaušė - nulis emocijų. Trys leveliai techninių - esu matęs begalę jų ir už smūgį alkūne visad bent flagrant 2. Lebronas teškia Jokič su alkūne per veidą - nulis emocijų, net neperžiūrima. Nuggets įsiveržia į priekį likus 4min, A.Davis su viena ranka griebia kamuolį, kita kerta per rankas - Teisėjas Sugeba Sumąstyt Skirt Ginčo kamuolį. :DD Pora dar abejotinų sprendimų ir pratęsimas. Bet su ginčo kamuiliu buvo rungtynių topas. Nuggets be trijų svarbių žaidėjų lošė labai gerai, pristigo jėgų. Bet su tokiu netolygiu teisėjavimu, buvo be šansų. Karnišovas gerą komandą subūręs šiaip, žaidžiančią su sistema, verta dėmesio ekipa tikrai. Bet atkrintamosiose neatlaikys teisėjų nepagarbos ir patirties stoka svarbiausiose mačuose pakiš jiems kojas.
2020-02-13
+2
burvieni
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-02-13
-1
Nesenstantis Bronius,ką ir bepasakysi.Vienas geriausių visų laikų žaidėjų toliau savo klasę įrodinėja.Pasitaupo prieš silpnesnius varžovus,bet sprogsta prieš stipresnius.Žaidžia net geriau,nei jaunystėje,nuostabu.
2020-02-13
+7
Pasipiktinęs
Čia tas "ekspertų" nurašinėjamas "senukas" šiąnakt prieš kitą geriausią Vakarų komandą tiek primetė, ir tiek asistų pridalino, ir dar trigubą surinko??? Nonsensas, galimai bus kažkas prirašęs į rungtynių protokolą lempinių asistų ir komandos draugų atkvotų kamuolių... argi 35 metų žaidėjas pats savo jėgomis padarytų tokius rodiklius NBA aikštelėj, ir dar prieš tokio kalibro varžovus???