Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Luka Dončičius šiąnakt po septynerių rungtynių pertraukos grįžo į aikštelę, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ užtikrintai 130:111 pranoko Sakramento „Kings“, tačiau vienu pagrindinių mačo akcentų tapo Luke‘o Waltono replika susitikimo metu.

27
39
3
82%
9/11

Trečiojo kėlinio metu „Kings“ strategas gavo techninę pražangą ir kreipėsi į „Mavericks“ lyderį.

„Ei Luka, padaryk man paslaugą ir po rungtynių duok jam (teisėjui) savo autografą. Jis yra didelis tavo fanas“, – susitikimo metu sakė Waltonas.

Vis tik pasibaigus rungtynėms, slovėnas pripažino, kad jam tokie žodžiai nepatiko: „Waltonas kai ką pasakė, kas man nepatiko. Tik tiek.“

Pats Waltonas po rungtynių bandė teisintis ir tikino, kad nieko blogo savo žodžiais nenorėjo padaryti.

„Dončičiui turiu išskirtinę pagarbą. Jis šiąnakt gavo viską kada tik panorėjo. Jam nieko nesakiau. Nežinau, ar jis galvoja, kad tie žodžiai buvo skirti jam, tačiau jis sužaidė puikias rungtynes. Jis yra puikus žaidėjas ir atvedė savo komandą į pergalę, taigi belieka nukelti kepurę“, – teigė „Kings“ strategas.