LaMelo Ballas ir jo atstovai yra paruošę dokumentinį filmą, kaip potencialus šių metų pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas skynėsi kelią į stipriausią pasaulio lyga.
Tiesa, Ballo atstovai už šio filmo transliacijos teises prašo 2 mln. JAV dolerių ir tai apsunkina derybas su kompanijomis, kurios norėtų jį parodyti.
Pranešama, jog Ballai teisęs į filmą bando parduoti „HBO“ kompanijai, tačiau galutinio susitarimo pasiekti dar nepavyksta.
„LaMelo yra vienas karščiausių šios naujokų biržos talentų. Jis gali pritraukti tiek pat akių, kiek tai padarė Zionas“, – „Front Office Sport“ tinklalapiui teigė neįvardytas šaltinis.
„Kompanijos domisi šia galimybe, bet kaina yra labai, labai didelė. Jeigu ji nesumažės, mes atsisakysime šio pasiūlymo“, – pridėjo minėtasis šaltinis.