Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Mindaugas Kupšas rungtynėms registruotas nebuvo, tačiau ir be jo pagalbos Jeruzalės „Hapoel“ ekipa iškovojo Izraelio taurę.

GM: 14

Odedo Kattasho auklėtiniai ketvirtadienio vakarą Tel Avive 92:89 (25:22, 20:21, 26:22, 21:24) pranoko Niharijos „Ironi“ krepšininkus.

„Hapoel“ Izraelio taurėje triumfavo antrą kartą paeiliui ir šeštą sykį per visą komandos istoriją.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos žaisti likus 40 sekundžių „Ironi“ puolėjas Jerrelas Mcnealas pelnė tritaškį ir savo komandos deficitą nubraukė iki 2 taškų (86:88).

Abi komandos keitėsi netiksliomis atakomis, kol Jamesas Feldeine'as pataikė baudas ir stabilizavo Jeruzalės ekipos situaciją (90:86).

Niharijos klubas nepasidavė, o taiklus Tony Gaffney tritaškis jų deficitą nukirto iki minimalaus (89:90).

Vis dėlto, nors Tamiro Blatto baudos skriejo pro šalį, TaShawnas Thomasas, likus žaisti 2 sekundes, atkovojo kamuolį puolime ir įtvirtino „Hapoel“ pergalę (92:89).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė J'Covanas Brownas, kuris per 28 minutes pelnė 26 taškus (4/14 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

„Ironi“: Dominicas Watersas 26 (7/10 trit., 7 rez. perd.), Jerrelas Mcneal 20 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Itay Segevas 15 (9 atk. kam.), Egoras Kulshovas 14 (8 atk. kam.), Tony Gaffney 11.

„Hapoel“: J'Covanas Brownas 26 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jamesas Feldeine'as 23, TaShawnas Thomasas 11 (13 atk. kam.).