Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jamesas Hardenas ir Russellas Westbrookas kartu surinko 72 taškus ir Hjustono „Rockets“ (36-20) ekipą ištempė į triumfą dvikovoje svečiuose prieš Jutos „Jazz“ (36-20) 120:110 (38:36, 24:30, 38:19, 20:25).

38
34
55%
6/11
67%
6/9

Nugalėtojams Hardenas per 37 minutes pelnė 38 taškus (7/12 dvit., 6/11 trit., 6/9 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Westbrookas prie pergalės per 39 minutes pridėjo 34 taškus (12/22 dvit., 2/4 trit. 4/4 baudos), 6 atkovotus kamuolius bei 4 rezultatyvius perdavimus.

Žema sudėtimi besiremianti „Rockets“ atsilaikė prieš „Jazz“ bokštą Rudy Gobertą. Prancūzas per 34 minutes įmetė 12 taškų (3/7 dvit., 6/9 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir blokavo 2 metimus. NBA „Visų žvaigždžių“ centro sezono vidurkiai – 15,6 taško, 14,4 atkovoto kamuolio ir 1,9 bloko.

ESPN pabrėžia, kad rungtynėse „Jazz“ naudojo zoninę gynybą, o retkarčiais priėmė netikėtus sprendimus, pavyzdžiui, prieš Westbrooką palikdami Gobertą.

Trečiąjį kėlinį „Rockets“ laimėjo 38:19 ir pasiklojo pamatus pergalei išvykoje. Abi komandos turi po 36 pergales ir 20 nesėkmių bei Vakarų konferencijoje dalijasi 4-5 pozicijomis.

Hardeno pasirodymas:

„Rockets“ rungtynėse iš pirmųjų devynių tritaškių pataikė aštuonis šūvius. Rungtynėse Hjustono ekipa išmetė 48 tolimus metimus ir realizavo 20 tritaškių.

„Jazz“ įmetė beveik trigubai mažiau – septynis tritaškius.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 31 (11/18 dvit.), Jordanas Clarksonas 22 (8/11 dvit.), Mike’as Conley 13 (7 rez. perd.), Rudy Gobertas ir Bojanas Bogdanovičius po 12.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 38 (13/23 metimai, 7 rez. perd.), Russellas Westbrookas 34 (14/26 metimai), Benas McLemore’as (4/4 trit.) ir Ericas Gordonas po 12.