Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas sako, kad savo pirmojo blyno nacionalinėje komandoje jis negavo – blynas sudegė dar nepatekęs į jo rankas.

Dabar rinktinė su Maskoliūnu ruošiasi antrajam Europos čempionato atrankos etapo mačui su Čekija, kuris pirmadienį 19.30 val. vyks Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Prieš šį susitikimą Maskoliūnas teigė, kad visų galvose lieka rungtynės Belgijoje, o geriausias būdas jas išsklaidyti – įveikti Čekiją.

„Visi susikaupę, visi supranta, visi jaučia tą kvapą, kad ir kiek besipraustum. Nuo galvos iki kojų. Turėjome treniruotę, vakar – ilgą video sesiją. Pasižiūrėjome, paanalizavome. Manau, kad žaidėjai suprato. Šiandien per treniruotę krepšininkai atrodė labai gerai, bet jie per treniruotes ir anksčiau gerai atrodė“, – žurnalistams sakė Maskoliūnas.

– Video peržiūros metu dėl ko turėjote daugiausiai priekaištų?
– Už 32 minutes. Ketvirtasis kėlinys buvo toks, kad varžovai nemušė gulinčio, leido mums šiek tiek atsistoti. Atsiklaupėme ant kelių ir pabaigėme rungtynes. Daug buvo į ką žiūrėti ir analizuoti.

– Ar netrūksta motyvacijos tiems žaidėjams, kurie žino, kad tikrai nerungtyniaus finaliniame etape?
– Nežinau, klausimas turbūt ne man. Jeigu jis yra pakviestas į langą, jam yra laikas ir vieta pasirodyti, kad jis gali būti vertas dalyvauti turnyre ar bent važiuoti į pasiruošimo stovyklą. Jeigu tai nemotyvuoja žaidėjų, tai nežinau, kas dar gali motyvuoti. 

– Ką komandai gali duoti prisijungęs Rokas Jokubaitis?
– Dar Tomas Masiulis prisijungė (šypsosi). Matėte, kad mums Belgijoje momentais trūko organizavimo ir ramumo, kitais momentais – kaip tik agresyvumo. Rokas žino sistemą, jam tai įkalta kaip „Tėve mūsų“. Manau, kad jis mums padės ir draskyti gynybą, ir žaidėjus sudėlioti į tinkamas pozicijas bei kažką jiems sukurti. Jis jaunas, bet jau dvejus metus yra pagrindinėje „Žalgirio“ sudėtyje.

– Kokios Čekijos rinktinės stipriosios pusės?
– Pagrindinis jų stiprumas yra tas, kad jų branduolys, 5-6 krepšininkai, jau seniai rungtyniauja kartu ir šiuo metu žaidžia viename klube. Kitas dalykas – jie turi tą patį trenerį. Žiūrėjau jų rungtynes, kai žaidė pasaulio čempionato pasirengimo etape su Lietuva, taip pat pirmąsias atrankos rungtynes su Danija, tai deriniai buvo tie patys, sistema panaši. Viskas jiems yra daug maž žinoma. Jų žaidėjai vieni kitus tikrai labai gerai supranta ir žaidimas yra gražus akiai.

– Ar po skaudaus pralaimėjimo jau pajautėte, kad dirbate ant karštosios kėdės?
– Aš jau jums ne kartą sakiau, kad eidamas čia žinojau, kur einu ir kurioje vietoje visas su blogu kvapu atsisėdau. O ką daryti? Aš nebijau prisiimti atsakomybės. Nieko mes nepralaimėjome. Turėjome labai blogas rungtynes, o dabar šis langas man yra labai gera proga įvertinti krepšininkus. Faktas, kad mes negalime taip žaisti. Žinome, dėl ko žaidžiame ir reikia gerbti užrašą ant marškinėlių. Reikia pirmadienį pataisyti situaciją.

– Ar rungtynėse su čekais senbuviai turi padaryti žingsnį į priekį?
– Iš kiekvieno iš jų, kurie pasirodys aikštėje, tikiuosi žymiai daugiau nei gavome Belgijoje. Ar senbuviai, ar nauji – nežinau, kurie turėtų padėti daugiau. Jie puikiai supranta ir iš jų pačių nuotaikų matėsi, kad jausmas blogas ir tai puiki proga jį ištaisyti.

– Ar tai buvo blogiausias jūsų mačas atstovaujant Lietuvos rinktinei?
– Patikėkite, ne. Yra buvę ir blogesnių. Visi sako apie pirmąjį blyną, tai aš jo negavau visai – jis sudegė prieš patekdamas man.

Prie rinktinės prisijungusio Tomo Masiulio komentaras:


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (28)
concposrea
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-02-23
-4
Atsakyti
svarbiausia toj smarvej nepadvest,ane maskoliunai?bet su šeštoku imsi ant dizenfekcijos ir sabas dar ant ryto atnes
2020-02-23
+2
Atsakyti
Anonimas
cia visi isikirte kaip D-MO taip D-MO ,pasakykit kurias rinktines varzybas jis istrauke?
2020-02-23
+3
Atsakyti
Jonas
pilsto is tuscio I kiaura, ta paty sida sneka. kad ir kiek besipraustumet , esat murziai ir paskutiniai grybai, nors vaizduojat zvaigzdees ir elita. nusileiskit ant zemes. varyt lauk visus eks zalgirio pensininkus lavonus, o Motiejunai tu arba skrisk I savo kinija arba eik geriau podkastuose filmuose, nes aikstej kaip klaunas. o Maskolis tai isvis sneka kaip Dzeusas, toks kietas kad jam viskas px. juokas ji ima kad belgai sudauze kaip triufelius 30 tasku
2020-02-23
+8
Atsakyti
Kazamas
Maskolius savo nesugebejimus maskuoja zalgirio sistema... ale oi taikom kaip zalgiris sistemos zalgirio... zalgiris gavo 9 is eiles kol pradejo veikti tai db bukit kantrus mus visi bels... jus tik manes nekeikit ir laikykit nes reik pakentet ir zalgieio sistema suveika... pezalas nevykelis... Tai tu gi pagrindinis treneris tai naudok savo sistema ir mastyk savo galva o ne copy paste ir prisidenginet zalgirio vardu... o viskas paaikeis kai sugrys geriausi zaidejai tai tada ir siatema veiks ... mulkis ir tiek. Maskvytis ir Jaska visa gyvenima treniruoja komandas su mazesniais mbiudzetais nei konkurentai ir pergales renka nes rimti treneriai ir isradingi. O ne mulkiai copy paste ir pagailekit mane kol sistema prades veikt... Kokia sistema pades kai treneris vos kazka islemena ir srovi prie sonines linijos kai komanda skesta... O paskui gali pasakyti didelis sorry lyg lietuviskai nemoketu... bus dar su situo mulkiu daug pralaimejimu...
2020-02-23
+11
Atsakyti
cendiafus
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-02-23
+2
Atsakyti
Toliau susirinke ekspertai loja koks Maskoliūnas bloga ir visi rinktines žaidėjai pasene, kad Motiejūnas lavonas (vienas geriausiu PF Europoje, NBA klubai ne šiaip sau domisi jo situacija Kinijoje... Tai gal išviso jiems nežaisti ? Tada nebus ant ko loti ir stumti ? Krepšinį visi išmoko žaisti, Lirtuva nera kažkokia super krepšinio komanda, kad jos nugalėti niekas negali... Atsipeikekit, arba eikit patys blemba žaiskit ir treneriais bukite, pažiuresiu kaip ten jum seksis ir tada aš komentaru paskaldysiu! Turim ka turim, su tais ir žaidžiam viskas...
2020-02-23
-11
Atsakyti
vv
cia manau rytfaniai stumia, nes maskoliunas zalgirio sistema propaguoja, o DMO tiesiai sviesiai pasake ka mano apie ryta. Siaip DMO galetu laisvai zaisti geriausioje EL komandoje. Tik jam reikia pagerinti baudas ir greiciau keltis nukritus ant zemes. Visa kita - auksciausia klase. Atrodo, kad ir labiau flexible aiksteje nei pries kelis metus. Taip pat po Masiulio isejimo 3am kelini, DMO irgi pradejo kilti prie gynejo prie tritaskio ir tai visiskai pasiteisino. Gal bandys treneriai leisti DMO kilti ir pries cekus ?
2020-02-23
+2
Atsakyti
Vėl
Vėl Maskoliūnas "bajerius" mėto, juokeliais linksmina, vėl tas pats kaip prieš belgus, nusiteikimas kaip ant juoko. Ir užrašas Lietuva yra ant marškinėlių, o ne "maikės", Maskoliūnai!
2020-02-23
+8
Atsakyti
bubalo
Kazin ar 19 metis bus tuo "mesiju". Greiciau seniai kazkiek reanimuosis.
2020-02-23
+3
Atsakyti
Leo
prie adomo nors jautesi rinktynes nuteikimas varzyboms , su belgais galvojo kad neariant aikstelej apmetis , pasijaute dzordanais , gerai kad belgai nuleido ant zemes , apart jakubaicio individualiai geru nera !
2020-02-23
-4
Atsakyti
Emma
Norite susirasti merginą vienai nakčiai? Sveiki apsilankę - http://getmeets.com
2020-02-23
-4
Atsakyti
Etc
pries cekus draugiskas pries pasaulio cempionata vos istrauke ka kalbet dabar,ne su lietkabelio ir neptuno lavonais laimet plius nusene Kalnietis,Maciulis,Kuze,Motiejunas vidutiniu galimybiu o ne joks supertalentas
2020-02-23
+6
Atsakyti
Antanas
Tryda sitam lavonui pareis jau nuo pirmu minuciu kai ceku kareivukai be gailescio valysis kojas i jo krepsinio impo.tentus
2020-02-23
-5
Atsakyti
Anonimas
Per pirma puse musiskiai aky lose 21 surinko sveikinam :D
2020-02-23
-9
Atsakyti
skimemem
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-02-23
Atsakyti
Reikia tikėtis Čekai pasinaudos proga ir nubaus lietuvius. Labai jau nusibodo girdėti tuos pseudo kliedesius neva lietuva krepšinio karalystė nors tai niekuo neparemta tazė neturinti nieko bendra. Kruva vidutiniokų LKL lygio kaip Dimša Sajus Masiulis Janavičius Bendžius kurie toli toli toi iki rinktinės. NĖRA ŽALGIRIO IR SABO nėra ir pergalių
2020-02-23
-3
Atsakyti
Merkine
Kvapas praeina, o smarve kuri buvo prie Adomaicio niekada nepraeis. Pirmas blynas prisviles, bet blogiau, nei buvo prie fizruko, tikrai nebus.
2020-02-23
-3
Atsakyti
Ka cia pezi,urode? Atsakai,kad maskoliaus rinktine pateks i olimpiadą?
2020-02-23
+4
Atsakyti
uz zalgiri
beje,o kodel jokubaicio nebuvo 5dieni jei jasikevicius jo net neleido zaist vitorijoje?negraziai kazkaip.as suprantu kad negali isleist lekaviciaus ar ulanovo,bet suolelio sildytojo jokubaicio?
2020-02-23
-11
Atsakyti
Omg
Asiloide taigi niekad nezinai kas issibauduos, ka tada daryt? Tupumas kaip kuriu tai ziaurus
2020-02-23
+8
Atsakyti
Lietuva
Tai jokubaitis Vietoi janaviciaus bus 😃
2020-02-23
+10
Atsakyti
Anonimas
Ragai tam muskaliūnui
2020-02-23
+5
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 28

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.