Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Pabaigoje varžovų šturmą atlaikyti turėjusi Rusijos rinktinė (1-1) atrankoje į 2021-ųjų Europos čempionatą iškovojo pirmąją pergalę.

Pirmuosiuose rinktinių lango mačuose pergalių neiškovojusių komandų dvikovoje rusai namuose 77:67 (19:20, 19:16, 19:17, 20:14) nugalėjo Makedonijos (0-2) nacionalinę ekipą.

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms ir 34 sekundėms Shane‘as Whittingtonas išprovokavo pražangą bei realizavo vieną baudos metimą, taip Makedonijos rinktinę priartindamas prie varžovų 3 taškų atstumu – 65:68.

Lygiai po pusės minutės Joelis Bolomboy dėjo į krepšį ir rusų pranašumą padidino iki 5 taškų (70:65), tačiau Andrejau Magdevskio baudos Rusijos rinktinės pranašumą apkirpo iki 3 taškų – 67:70.

Likus kiek mažiau nei pusantros minutės Dimitrijus Kulaginas realizavo vos vieną iš trijų baudų, tačiau tai padėjo rusams atsiplėšti iki tokios persvaros, kurios nepanaikintų vienas metimas – 71:67. Po 40 sekundžių tas pats Fridzonas pataikė dar du baudų metimus ir Rusijos nacionalinės komandos pranašumas išaugo iki 6 taškų – 73:67.

Per likusį laiką Rusijos rinktinė pridėjo dar 4 taškus baudų metimais ir iškovojo pirmąją pergalę atrankoje į 2021 metų Europos čempionatą.

Rusijos rinktinė: Vitalijus Fridzonas 23 (7 atk. kam., 29 naud. bal.), Dimitrijus Kulaginas 15 (7 rez. perd., 5 atk. kam.), Joelis Bolomboy 10, Pavelas Antipovas (7 atk. kam.) ir Maximas Grigorijevas po 7.

Makedonijos rinktinė: Andrejus Magdevskis (6 atk. kam.) ir Shane‘as Whittingtonas (6 atk. kam.) po 14, Vojdanas Stojanovskis 10 (5 atk. kam.), ..., Bojanas Krstevskis 7 (6 atk. kam.).