Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Zionas Williamsonas buvo sunkiai sustabdomas, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (25-32) svečiuose 115:101 (29:33, 17:23, 31:21, 38:24) palaužė prasčiausią šio sezono NBA ekipą „Golden State Warriors“ (12-45).

23
34
15
7

Zionas per 33 minutes pelnė 28 taškus (12/19 dvit., 1/1 trit., 1/6 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 1 metimą.

Tai buvo aštuntasis iš eilės Williamsono mačas, kuriame jis pelnė bent 20 taškų. Tai ilgiausia šį sezoną tarp NBA naujokų.

Tai buvo tik antrosios Williamsono rungtynės šį sezoną, kuomet jis pataikė tritaškį. Prieš tai jis metimu iš toli pasižymėjo debiutiniame susitikime.

Ketvirtajame kėlinyje 11 iš 23 savo taškų surinkęs Jrue Holiday buvo antras rezultatyviausias „Pelicans“ narys, be to, jis taip pat atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

NBA pirmąjį sezoną žaidžiantis italas Nicolo Melli su 20 taškų (6/7 trit.) pakartojo asmeninį rekordą NBA.

„Pelicans“ laimėjo penktąjį kartą per pastaruosius šešis mačus. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus, bet lemiamą ketvirtį svečiai laimėjo 14 taškų pranašumu. Vien per šį kėlinį Melli įmetė 3 tritaškius.

„Golden State Warriors“: Damionas Lee 22 (9/15 metimai), Jordanas Poole’as 19, Juanas Toscano-Andersonas 16 (8 atk. kam.), Ky Bowmanas 15, Ericas Paschallis 13.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 28 (13/20 metimai, 7 atk. kam.), Jrue Holiday 23 (15 rez. perd.), Nicolo Melli 20 (6/7 trit.), Brandonas Ingramas 17.

Jrue Holiday epizodai:

Atrinkti (0) Visi (2)
Nelabai kas ir gali Zioną sulaikyt.Ką tu padarysi,kai tokia masė įsibėgėja.Tik trauktis iš kelio lieka,jei nenori būti sumindytas.O pozicinėj atakoj nusistumia varžovą,kaip šakaliuką ir taškai.Žvėris.