Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Jaysonas Tatumas ir toliau išlaiko žvėrišką formą, o jo vedami Bostono „Celtics“ (40-17) grįžo į pergalių kelią.

36
33
60%
6/10
2

Brado Stevenso auklėtiniai svečiuose 118:106 (28:24, 28:24, 29:22, 33:36) pranoko Portlando „Trail Blazers“ (26-32) krepšininkus.

Tatumas per 34 minutes pelnė 36 taškus (6/10 dvit., 8/12 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus bei 2 sykius suklydo.

Per pastarąsias ketverias rungtynes Tatumas vidutiniškai renka lygiai po 36 taškus

„Celtics“ atitrūko po ilgosios pertraukos. Tatumas atliko du sėkmingus reidus krepšio link bei smeigė tritaškį, Danielis Theisas įkrovė iš viršaus, dar 4 taškus paeiliui pridėjo Jaylenas Brownas ir po spurto 13:4 svečiai įgijo 14 taškų pranašumą – 78:64.

Ketvirtajame kėlinyje „Blazers“ jokio atsakomojo spurto nesurengė, tad intrigos šiose rungtynėse nebebuvo.

Portlando ekipai šį vakarą nepadėjo lyderis Damianas Lillardas, kuris tebesigydo kirkšnies traumą.

„Blazers“: C.J. McCollumas 28 (5/12 dvit., 5/12 trit.), Hassanas Whiteside‘as 18 (7/11 dvit., 19 atk. kam.), Trevoras Ariza 17 (8 atk. kam.), Carmelo Anthony 14 (3/8 dvit., 2/6 trit.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 36 (6/10 dvit., 8/12 trit.), Jaylenas Brownas 24 (5/12 dvit., 7 atk. kam.), Bradas Wanamakeris 13 (4/6 metimai), Gordonas Haywardas ir Marcusas Smartas (0/7 dvit., 4/9 trit.) po 12, Danielis Theisas 10 (4/6 dvit., 9 atk. kam.).