Nuotr.: imago images/Camera 4-Scanpix
Nuotr. imago images/Camera 4-Scanpix

Stambulo „Anadolu Efes“ (23-3) pergalių seriją pratęsė ir be komandos lyderio Shane‘o Larkino.

23
35
100%
9/9
9

Vasilije Micičiaus vedamas Turkijos klubas namuose 99:86 (32:21, 18:26, 29:18, 20:21) pranoko Roko Giedraičio atstovaujamą Berlyno ALBA (9-17) ir pasiekė jau 11-ąją pergalę iš eilės.

Micičius nugalėtojams per 35 minutes pelnė 23 taškus (4/5 dvit., 2/2 trit., 9/9 baudos), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 9 pražangas ir, nepaisant net 9 klaidų, surinko 35 naudingumo balus.

Iki šiol serbas daugiausiai buvo surinkęs 32 naudingumo balus. Tai įvyko pirmoje sezono akistatoje su ALBA klubu.

Tuo metu Giedraitis įmetė 17 taškų (4/6 dvit., 2/9 trit., 3/6 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo bei surinko 9 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“ nutolo trečiojo kėlinio viduryje. Adrienas Moermanas surinko 4 taškus paeiliui, Tiboras Pleissas bei Rodrigue‘as Beaubois pridėjo po dvitaškį ir 8:0 spurtavę svečiai įgijo dviženklę persvarą – 71:58.

Ketvirtajame kėlinyje ALBA trumpam sumažino atsilikimą iki vienženklio, bet kelias rezultatyvias atakas surengę „Anadolu Efes“ persvaros neišbarstė bei įsirašė užtikrintą pergalę.

Šiame susitikime darbavosi ir arbitras iš Lietuvos Saulius Račys.

ALBA: Martinas Hermannssonas 19 (4/5 trit., 8 rez. perd.), Rokas Giedraitis 17 (4/6 dvit., 2/9 trit.), Marcusas Erikssonas 14 (3/6 trit.), Nielsas Giffey 13 (3/6 dvit.).

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 23 (4/5 dvit., 9 rez. perd., 9 kld., 35 naud. bal.), Adrienas Moermanas 19 (8/10 dvit., 7 atk. kam.), Tiboras Pleissas 18 (9/12 dvit.),  Rodrigue‘as Beaubois 15 (3/4 trit.).