Domantas Sabonis geriausią žaidimą pademonstravo tuomet, kai jo komandai to reikėjo labiausiai.

23
11
57%
8/14

Nate‘o McMillano auklėtiniai namuose 106:100 (30:24, 13:25, 37:26, 26:25) pranoko Portlando „Trail Blazers“ (26-34) ir pasiekė ketvirtąją pergalę per paskutines rungtynes. Tuo metu „Blazers“ suklupo penktąjį kartą per paskutinius šešis mačus.

Ketvirtajame kėlinyje 10 taškų pelnęs Sabonis iš viso surinko 20 (8/14 dvit., 0/1 trit., 4/5 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo.

Lietuvis buvo rezultatyviausias ir daugiausiai kamuolių atkovojęs „Pacers“ krepšininkas.

Carmelo Anthony ketvirtojo kėlinio pradžioje realizavo dvitaškį ir sumažino „Blazers“ deficitą iki 6 taškų (80:86), tačiau tuomet Sabonis surinko šešis taškus paeiliui, dar keturis pridėjo T.J. Warrenas ir spurtu 10:2 atsakę „Pacers“ nutolo 14 taškų persvara – 96:82.

Iki mačo pabaigos likus mažiau nei dviems minutėms, Malcomas Brogdonas realizavo metimą iš vidutinio nuotolio bei padidino šeimininkų pranašumą iki 10-ies taškų (103:93), bet nepaisant to, „Blazers“ atkūrė intrigą.

Trevoras Ariza smeigė tritaškį, Hassanas Whiteside‘as įkrovė iš viršaus, o C.J. McCollumas atliko sėkmingą reidą krepšio link bei, likus 30 sekundžių, „Blazers“ deficitas tesiekė tris taškus – 100:103.

Galutinę vinį įkalė Mylesas Turneris, kuris likus 9,1 sekundės, sulaukė Sabonio perdavimo ir taikliu tritaškiu uždarė rungtynes – 106:100.

„Pacers“: Domantas Sabonis 20 (8/14 dvit., 11 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 17 (6/17 dvit., 8 rez. perd.), Victoras Oladipo (4/5 dvit., 7 atk. kam.) ir T.J. Warrenas (5/11 dvit.) po 15, Mylesas Turneris 14 (2/6 trit., 10 atk. kam.), Justinas Holiday 11 (3/3 trit.).

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 28 (8/15 dvit., 3/12 trit., 8 rez. perd.), Gary Trentas 20 (4/8 trit.), Hassanas Whiteside‘as 18 (9/15 dvit., 16 atk. kam.), Carmelo Anthony 12 (5/8 dvit., 7 atk. kam.).

Visi šios nakties rezultatai:

Vasario 28 d., penktadienis
Philadelphia 76ers New York Knicks 115-106 stat »
Indiana Pacers Portland Trail Blazers 106-100 stat »
Oklahoma Thunder Sacramento Kings 112-108 stat »
Golden State Warriors Los Angeles Lakers 86-116 stat »

Atrinkti (0) Visi (7)
Pofka
Siaip idomus pastebejimas Sabonis visada eina per kaire puse, nesvarbu kad daro klaidinancius judesius bet visviena meta kaire. Varzovai irgi tai zino bet visvien neapsigina.
2020-02-28
-1
Sabonis svarbiausiu metu prabilo.Kai komandai reikėjo lyderio,Domas ėmėsi iniciatyvos ir padėjo komandai tvirčiau jaustis.Oladipnd taip pat geras rungtynes turėjo,gal pagaliau išsijudins.
2020-02-28
+13
Sunleft
"KALVIS".......nu blt ivaro antrastes...... toks vaizdas kad saboniukas su kujum ir dumplem laksto po aikste
2020-02-28
-5
Sunleft
P.S. dar blt parasykit kad pagrindinis pergales artojas buvo, ar pagrindinis pergales melzejas.......