Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Mindaugas Kuzminskas buvo tarp Krasnodaro „Lokomotiv“ (13-5) lyderių, bet sėkmingas lietuvio žaidimas pergalės negarantavo.

GM: 10

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai svečiuose 93:96 (24:19, 18:30, 29:29, 22:18) nusileido Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ (7-10) krepšininkams.

Kuzminskas per 31 minutę pelnė 16 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit., 4/6 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 22 naudingumo balus. Kuzminskas vien per ketvirtąjį kėlinį surinko 10 taškų.

Tuo metu Mantas Kalnietis pridėjo 5 taškus (1/3 trit., 2/2 baudos), 6 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 2 blokus, tačiau 7 sykius suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Iki mačo pabaigos likus pusantros minutės, šeimininkai pirmavo 90:82, bet Kuzminskas smeigė tritaškį, Samas Dekkeris pataikė vieną baudą ir, likus 27 sekundėms, svečių deficitas sumenko iki 4 taškų (86:90).

Vis tik po paprašytos minutės pertraukėlės „Nizhny Novgorod“ sugebėjo suregzti rezultatyvią ataką ir taip įtvirtino savo pergalę – 92:86.

„Nizhny Novgorod“: Antonas Astapkovičius 18 (3/5 trit.), Pavelas Antipovas 16 (4/6 trit.), Brandonas Brownas 13 (8 rez. perd.).

„Lokomotiv“: Alanas Williamsas 19 (5/10 dvit., 11 atk. kam., 25 naud. bal.), Johnny O‘Bryantas 18 (6/9 dvit.), Mindaugas Kuzminskas 16 (3/6 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam.), Willas Cummingsas 13, Samas Dekeris 11.