Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Timas Duncanas šiąnakt sulaukė savotiško krikšto, kaip vyriausiasis treneris. San Antonijaus „Spurs“ (26-34) ir NBA legenda pirmą kartą užėmė šias pareigas, kuomet teko vaduoti Greggą Popovichių.

21
25
67%
6/9
60%
3/5

Duncano auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 104:103 (19:36, 30:22, 28:18, 27:27) palaužė Šarlotės „Hornets“ (21-40) krepšininkus. Popovichius šiose rungtynėse negalėjo dalyvauti dėl asmeninių priežasčių.

Pirmąjį kėlinį 19:36 pralaimėję „Spurs“ atsitiesė per antrąjį bei trečiąjį ketvirčius. Svečiai prieš prasidedant lemiamam kėliniui jau buvo išsiveržę į priekį 77:76. Vis tik nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Brynas Forbesas realizavo tris baudas, DeMaras DeRozanas bei Rudy Gay pataikė po dvitaškį, dar vieną metimą pridėjo Dejounte Murray ir po laimėtos atkarpos 9:5 „Spurs“ įgijo 7 taškų persvarą – 104:97.

Nepaisant to, jog iki mačo pabaigos liko 2 minutės, šeimininkai nepasidavė. Calebas Martinas atliko sėkmingą reidą krepšio link, Terry Rozieras realizavo baudas, o likus 43,7 sekundės, pridėjo dar vieną tikslų metimą ir „Hornets“ deficitas sumenko iki minimumo – 103:104.

Vis dėlto, kaip parodė laikas, tai buvo paskutiniai taškai rungtynėse. Likus 19,6 sekundės DeMaras DeRozanas prametė dvitaškį, o rengiant lemiamą ataką „Hornets“ prarado kamuolį ir turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

Nugalėtojų gretose Murray per 28 minutes pelnė 21 tašką (6/9 dvit., 3/5 trit.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius bei 2 sykius suklydo.

„Hornets“: Terry Rozieras 20 (6/11 dvit., 2/7 trit.), P.J. Washingtonas 19 (5/9 trit.), Mikalas Bridgesas 15 (3/3 trit.), Cody Martinas 13, Calebas Martinas 12.

„Spurs“: Dejounte Murray 21 (6/9 dvit., 3/5 trit.), Brynas Forbesas 15, Patty Millsas 13 (1/6 trit., 7 atk. kam.), DeMaras DeRozanas (5/11 dvit., 10 rez. perd.) ir Derrickas White‘as po 12, Rudy Gay 10.

Atrinkti (0) Visi (3)
Krikštas pavyko Duncanui.Nors atrodė,kad Spurs pralaimės,be tvirtą charakterį pademonstravo ir nukalė Duncanui pergalę.Kas ten žino,gal jis Popą ir pakeis,nedaug jau liko laukt žinių apie Spurs trenerio ateitį.